Версия для печати

Фінансові пропозиції УМСФ щодо зниження контрактної вартості навчання Избранное

Уряд постановою від 03.03.2020 № 191 «Деякі питання запровадження індикативної собівартості» запровадив мінімальну індикативну ціну контрактного навчання на 38 найбільш затребуваних спеціальностей у державних університетах.

З вартістю навчання в Університеті митної справи та фінансів відповідно до визначеного урядом розрахунку на 2020-2021 навчальний рік можна ознайомитися за посиланням.

Університет розуміє, що в умовах карантинних обмежень та економічної кризи таке підвищення вартості навчання може стати обтяжливим для багатьох абітурієнтів, тому підготував механізми фінансової підтримки, яка дає гарантовану компенсацію до 30% вартості навчання протягом року на визначені спеціальності денної форми навчання. Дана пропозиція включає допомогу у отриманні податкової знижки, гарантовану соціальну допомогу та сприяння працевлаштуванню з наданням гнучкого індивідуального графіку під час навчання.

Усі абітурієнти при укладенні контракту на навчання будуть детально проінформовані, якими можливостями від держави та Університету вони можуть скористатися, щоб знизити хоча б на якусь частину вартість свого навчання.

За детальною інформацією завітайте на наступний онлайн День абітурієнта, який відбудеться 20 червня о 10:00 (реєстрація за посиланням). Якщо залишуться питання, завжди готові відповісти на звернення поштою umsf.pk@gmail.com  або за телефонами (066) 510-01-35, (098) 451-01-82.
Прочитано 2158 раз