ВСТУП 2020. Топ-12 основних змін вступної кампанії Избранное

 • размер шрифта уменьшить размер шрифта уменьшить размер шрифта увеличить размер шрифта увеличить размер шрифта
 • Печать
 • Эл. почта
У цьому році карантин вніс свої корективи в організацію прийому до закладів вищої освіти, зокрема в Університет митної справи та фінансів. Змін зазнали терміни проведення та формати подання документів. Ми підготували для абітурієнтів ТОП-12 основних новацій, на які варто звернути увагу.
 
1.Вступна кампанія-2020 буде проведена у серпні. Для вступників на основі повної загальної середньої освіти реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня 2020 року. Абітурієнти, які складають вступні іспити замість ЗНО, повинні подати документи до 16 серпня (прийом заяв та документів для участі у вступних іспитах на місця державного та регіонального замовлення триватиме з 24 липня по 04 серпня) Також передбачена можливість подання оригіналів документів засобами поштового зв’язку або подача сканкопій з накладанням кваліфікованого електронного підпису вступника. Накласти електронний підпис можна на спеціальному ресурсі від Міністерства цифрової трансформації. Інфографіки. Вступ 2020.
 
2. Вступники на базі 11-ти класів зможуть подати на бюджет 5 заяв на будь-яку кількість спеціальностей. Кількість заяв на контракт необмежена.
 
3. Для участі в конкурсі на бюджет або переведення на бюджетне місце мінімальний конкурсний бал вступника має бути не менш як 125.
 
4.Для вступу прийматимуть сертифікати ЗНО 4 років: 2017 (окрім іноземних мов), 2018, 2019 та 2020 років з усіх предметів.
 
5. Якщо людина з особливими освітніми потребами подаватиме документи для вступу на спеціальність, де передбачені вступні іспити, творчий конкурс або співбесіда, заклад має забезпечити умови для проходження таких випробувань.
 
6. Мінімальний конкурсний бал для вступу на спеціальності 081 “Право”, 281 “Публічне управління та адміністрування”, галузь 29 “Міжнародні відносини” підвищується до 140.
 
7. Абітурієнтам із пільговим статусом достатньо подати довідку про пільги до одного навчального закладу – інші можуть ознайомитися з нею у загальній базі. До одного з вишів цю заяву потрібно принести особисто.
 
8. Для вступу на бакалавра на основі молодшого спеціаліста обов'язково подається сертифікат ЗНО з української мови та літератури. Крім того, для навчання за спеціальностями 051 “Економіка”, 281 “Публічне управління та адміністрування” та спеціальностями галузей знань 07 “Управління та адміністрування” додатково подається сертифікат ЗНО з математики (математики або історії України для вступу на контракт).
 
9. Подавати заяви через електронні кабінети зможуть також вступники в магістратуру на основі бакалавра. Студенти, які вступають на магістратуру повинні подати заяви до вишів протягом 5-22 серпня. Інфографіки. Вступ 2020.
 
10. Відповідно до змін Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році обов’язковість складання додаткових іспитів для вступу до магістратури скасовано.
 
11. Усі вступники укладають договір про навчання між закладом вищої освіти та вступником. Контрактники додатково укладають договір між закладом вищої освіти та фізичною (юридичною) особою, яка замовляє платну освітню послугу.
 
12. Вартість навчання встановлюється відповідно до Порядку формування мінімального розміру плати за навчання для здобуття вищої освіти на основі індикативної собівартості, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 191.
 
Сьогодні вступнику достатньо мати лише якісний інтернет. Наш університет протягом квітня-травня організував для абітурієнтів (майбутніх бакалаврів і магістрів) декілька онлайн «Днів відкритих дверей». Кожного дня ми відповідаємо на питання та надаємо консультації щодо вступної кампанії у телефонному режиміза номерами 066-510-01-35, 098-451-01-82 або електронною поштою umsf.pk@gmail.com чи у соцмережах.
 
Якщо у Вас виникли питання, запрошуємо на наступну онлайн-зустріч щодо вступу до УМСФ у 2020 році, яка відбудеться 20.06.2020 о 10:00 за допомогою платформи Zoom! Реєстрація за посиланням.
Прочитано 2370 раз

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Вы здесь: Головна