Запрошуємо на навчання до Наукового ліцею міжнародних відносин ІІ-ІІІ ступенів Університету митної справи та фінансів! Избранное

 • размер шрифта уменьшить размер шрифта уменьшить размер шрифта увеличить размер шрифта увеличить размер шрифта
 • Печать
 • Эл. почта
Шановні батьки!

Перший в Україні Науковий ліцей міжнародних відносин створений у структурі УМСФ пропонує навчання учням 8-10 класів з 2020-2021 навчального року.
Ми впевнені, що перш за все ліцей повинен дати дитині можливості для розкриття і розвитку своїх здібностей і талантів. Для цього ми проводимо тьюторські роботи з дітьми, плануємо спільні міждисциплінарні проекти з різних галузей, проводимо не тільки обов'язкові уроки, але і заняття за інтересами (робототехніка, візуальне програмування, експериментальна наука тощо.).
Ми хочемо сформувати новий образ закладу освіти у дітей і батьків - де дитині цікаво, де займаються улюбленою справою і знаходять справжніх друзів, де комфортно і затишно і куди хочеться йти вранці.
 
Наші переваги:
Практичне навчання, або Навчання через практику - на заняттях діти разом з викладачами і тьюторами роблять експерименти і приходять до висновків, які згодом поєднують з теорією.
Проектне навчання - це командна робота на спільним проектом, під час якої діти дізнаються інформацію, необхідну саме для втілення проекту в життя.
Інтегровані уроки з різних дисциплін, які об'єднані одним явищем (наприклад, для вивчення явища «світло» необхідно отримати знання фізики, хімії, біології, мистецтва).
Самостійне навчання. Одна з базових навичок, який необхідний людині протягом усього його життя, - вміння вчитися самостійно. Ми створили окремі уроки, на яких діти навчаються самостійно шукати інформацію, задавати питання і знаходити на них відповіді, відокремлювати важливе від несуттєвого.
Навчання через ситуацію. На уроках розглядається конкретна ситуація і підбираються шляхи її вирішення, а потім порівнюються з існуючими. Такі уроки розвивають стратегічне і критичне мислення, здатність аналізувати і передбачати.
 
Розклад побудований таким чином, що навчальні заняття тривають з 8:30 до 15:30, а з 15:30 до 20:00 починається позашкільна освіта (спортивні гуртки, плавання, тир, рукоділля, музичне мистецтво, хореографія, мовні гуртки та інші – на вибір дитини) за додаткову оплату.
 
Детальна інформація щодо вступу та умов навчання за посиланням та тел. 096-372-20-70 або е-mail: sl.ir.ucf@gmail.com.
Прочитано 1926 раз

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Вы здесь: Головна