У рамках діяльності «Центру розвитку аудиту»

13 листопада 2019 р. в 13.00 в аудиторії 221 у відповідності з Планом роботи Центру розвитку аудиту УМСФ відбувся профорієнтаційний захід для студентів 3, 4, 5 курсів спеціальності «Облік і оподаткування» та викладачів кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування на тему: «Особливості застосування Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» та практичні аспекти отримання сертифікату аудитора в Україні».
 
Для проведення заходу була запрошена Барановська Олена Михайлівна – аудитор з 20-річним досвідом роботи, директор ТОВ Аудиторська Фірма «ФІН-ЕМ консалтинг», член Ради Аудиторської палати України, член Атестаційної комісії, член ради ВПГО Спілки аудиторів України.
 
Олена Михайлівна надала студентам актуальну інформацію про стан та розвиток ринку аудиторських послуг в Україні, про суттєві зміни в організації аудиторської діяльності, що відбулись у відповідності з вимогами нового Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»; розповіла про свій досвід роботи аудитором та директором аудиторської фірми, про особливі якості характеру, які необхідні для того, щоб стати високопрофесійним та успішним аудитором.
 
Студенти із зацікавленістю ставили питання про те, як обрати успішну аудиторську фірму для проходження практики та стажування, які знання необхідні для початку професійної діяльності аудитора, про особливості бухгалтерської та аудиторської роботи. Студенти отримали актуальну достовірну інформацію про рівень оплати праці у сфері обліку і аудиту та особливості побудови кар’єри аудитора в Україні.
Прочитано 306 раз

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Наші друзі

     банер НМЦ
    Вы здесь: Головна Безкоштовне навчання у Польщі!