Версия для печати

У рамках діяльності «Центру розвитку аудиту»

8 листопада 2019 р. в 11.20 в аудиторії 221 у відповідності з планом роботи Центру розвитку аудиту УМСФ відбувся профорієнтаційний захід для студентів 3,4,5 курсів спеціальності «Облік і оподаткування» та викладачів кафедри обліку, аудиту, аналізу та оподаткування на тему: «Стратегія побудови кар’єри обліковця та аудитора в сучасній Україні та у міжнародному професійному середовищі».
 
Директор ТОВ «Лабораторія консалтингу «Єлькон» Анненков Кирило Вікторович представив студентам інформацію про вимоги ринку праці в Україні та за кордоном щодо кваліфікації бухгалтера, аудитора та фінансиста. Розповів про види міжнародних сертифікатів, які вимагає роботодавець у фахівців відповідної галузі при прийомі на роботу, та шляхи отримання таких сертифікатів.
 
Студенти отримали актуальну достовірну інформацію про рівень оплати праці у сфері обліку і аудиту та секрети побудови кар’єри бухгалтера та аудитора в Україні і в інших країнах, що надало їх мотивацію до старанного навчання та успішного працевлаштування.
Прочитано 549 раз

Галерея изображений