Долучаємо до викладання практиків у сфері ресторанного бізнесу

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
Для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» у рамках навчальної практики «Вступ до фаху»було проведено дискусії та практичні тренінги з:
1) Бакіровим Мюшфіком Панах огли, кандидатом технічних наук (за спеціальністю технологія харчової продукції), членом професійного об’єднання Слобожанська Гільдія Кулінарів, підприємцем, що працює у сфері ресторанного бізнесу.
 
2) Погребняком Андрієм Володимировичем, доктором технічних наук (за спеціальністю процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв), членом Асоціації українських виробників «Морозива і заморожених продуктів» та Асоціації «Вищих навчальних закладів і підприємств харчової промисловості».
 
Говорили про сучасний ресторанний бізнес, особливості його організації, проектування об’єктів ресторанного господарства, обладнання ресторанів, бізнес-планування у сфері ресторанного бізнесу, управління якістю продукції та послуг в ресторанному господарстві, менеджмент персоналу закладів ресторанного типу тощо. Окремі питання були присвячені закордонним стажуванням за фахом, особливостям їх організації для студентів закладів вищої освіти.
Переглянуто 126 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна