Візит Посла Республіки Корея в Україні до УМСФ: дипломатія та творчість

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
08 жовтня 2019 року до Університету митної справи та фінансів завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Квон Кі-Чанг. Візит його був ознайомчим, оскільки він лише нещодавно приступив до виконання своїх дипломатичних обов’язків в Україні. На зустрічі також була присутня дружина Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Корея в Україні пані Ін-йонг Че.
 
Зустріч пройшла в теплій невимушеній атмосфері, на якій було презентовано досягнення співпраці Університету з корейськими партнерами, зокрема діяльність студентської організації «Хваранг», курси корейської мови та стажування студентів УМСФ у корейських університетах. Студенти Університету мали змогу попрактикувати свою корейську вимову, спілкуючись з Послом на рідній йому мові, та здивувати гостя концертними номерами як української народної творчості, так і у стилі K-поп. Ректор УМСФ Бочаров Дмитро Олександрович також подарував творчий подарунок для поважного гостя, зігравши на флейті.
 
Гості з Кореї серйозно готувалися до візиту в УМСФ. Посол не лише подарував форменний одяг митників Республіки Корея до колекції нашого Музею митної справи, але й зіграв на гітарі, що стало справжньою несподіванкою для усіх присутніх. Усі були у захваті, овації та оплески не вщухали.
 
Потім поважним гостям було проведено екскурсію по університету та аудиторіям корейської мови, які створені в університеті, а саме: клас-музей просування корейської мови у Придніпровському регіоні та клас-музей «Хваранг»-УМСФ, де представлені світлини й документи, що розповідають про історію розвитку ідеї вивчення корейської мови та культури в нашому краї. Також відвідали Музей митної справи, міжнародні центри при Університеті та показові заняття з тхеквандо.
 
У підсумкових перемовинах керівництво УМСФ та Посол Республіки Корея домовилися і надалі продовжувати тісну співпрацю.
Переглянуто 213 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна