Майстер-клас з арт-терапії для майбутніх психологів

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
8 лютого 2019 р. в УМСФ відбувся майстер-клас з арт-терапії, який на запрошення кафедри гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей провела арт-терапевт, тренер ресурсних станів, коуч, менеджер проектів, ЗМІ-експерт Трушевська Тетяна Миколаївна. В рамках зустрічі студенти ознайомились з методами роботи арт-терапевта, такими, як пісочна терапія, фото-, лялько-, казко- терапія, музична терапія, орігамі, кіно- та книго- терапія. Більш детально студенти ознайомились з метафоричними асоціативними картками (МАК), відчули їх потужний потенціал при вирішенні особистих проблем. Особливо цінною для студентів була можливість взяти участь у апробації авторської колоди МАК «Ангели мого життя» (автори Т. Трушевська та М. Дитинюк).
 
Не оминули на зустрічі й питання початку власної практики, правил проведення першої зустрічі з клієнтом, його очікуваннями, запитом та багато чого іншого.
 
Сподіваємось, що кафедра гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей продовжить започатковану традицію зустрічей з психологами-практиками підчас наступного навчального семестру.
Переглянуто 360 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна