Профорієнтація від студентів-журналістів

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
Не зважаючи на власні канікули, студенти-журналісти 1 курсу УМСФ проводять в школах міста, області та інших регіонів зустрічі з майбутніми абітурієнтами, яких може зацікавити вступ до нашого університету. А ще – це цікава можливість на короткий час повернутися до школи і вже на новому, професійному, рівні поспілкуватися із вчителями та адміністрацією.
Інтерв’ю студентки гр.ЖР18-1 Сопільняк Маргарити з директором НВК № 99 Гончаровим Володимиром Олексійовичем:
- Як выпускниця школи я знаю, що НВК №99 потрапив у 10 кращих шкіл міста за результатами ЗНО цього року. Як Ви вважаєте, внаслідок чого школа посіла таку якісну позицію?
- Все завдяки нашому викладацькому колективу, адже кожного року усі вчителі проходять тести та підвищують свою кваліфікацію. Вони знають, як зацікавити учнів. Багато на той час одинадцятикласників, які готувалися до ЗНО разом з нашими викладачами, відвідували консультації та отримували більше знань.
- Закінчився перший семестр навчання. Чим за цей час школа може пишатися?
- Всі учні дуже активні: багато хто бере участь у різних конкурсах з математики, історії, фізики, хімії, природознавства. Також у школі проходять різні спортивні змагання. Наші учні в усіх сферах приносять перемоги.
- Як у школі святкували новорічні свята?
- Ми провели традиційний благодійний ярмарок, конкурси на кращий новорічний малюнок серед молодших класів, дискотеку для 9-11 класів, новорічний концерт, в якому брали участь усі класи.  
Дякуємо всім школам, які радо зустрічають студентів та викладачів Університету митної справи та фінансів та запрошуємо до себе в гості на День абітурієнта, що відбудеться 16 лютого о 10.00.
Переглянуто 334 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна Приходи на благотворительную выставку-продажу картин!