Посилюємо навчальний процес в УМСФ тренерами з електронного урядування

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея

У період з 10 по 14 грудня 2018 року в.о. завідувача кафедри публічного управління та митного адміністрування Ковальов Віктор Георгійович та доцент кафедри Разумей Галина Юріївна взяли участь у навчальній програмі підготовки тренерів з електронного врядування та електронної демократії у рамках швейцарсько-української Програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP). Учасниками навчання стали представники закладів вищої освіти базових регіонів реалізації програми EGAP: Волинської, Вінницької, Одеської та Дніпропетровської областей.
З розвитком електронного врядування в Україні та електронної демократії в Україні та світі, використанням технологій штучного інтелекту та блокчейну в державному секторі, сервісів надання електронних послуг, відкритих даних та місцевих ініціатив учасників знайомили керівники Державного агентства з питань електронного урядування України, Державної міграційної служби України та координатори програми EGAP.

Завершилося навчання круглим столом на тему "Підготовка студентів та публічних службовців з е-урядування та е-демократії: необхідність сьогодення та запорука майбутнього" у Національній академії державного управління при Президентові України, до якого долучилися також слухачі НАДУ та представники об’єднаних територіальних громад.
Усі учасники навчання отримали навчальний посібник у 15-ти частинах "Е-урядування та е-демократія", з яким кожен бажаючий може ознайомитися, завітавши до кафедри публічного управління та митного адміністрування УМСФ (каб. 207 навч.к. № 3), або в електронному вигляді за посиланням https://egap.in.ua/…/e-uriaduvannia-ta-e-demokratiia-navch…/

Переглянуто 255 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна Приходи на благотворительную выставку-продажу картин!