Участь УМСФ в міжнародній конференції «Картина світу крізь призму китайської та білоруської культур»

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
14 грудня 2018 року в м. Мінськ (Республіка Білорусь) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Картина світу крізь призму китайської та білоруської культур». Організаторами конференції стали такі провідні освітні установи: Білоруський державний економічний університет, Республіканський інститут китаєзнавства ім. Конфуція Білоруського державного університету, Університет Хеси (КНР), а також Університет митної справи та фінансів.
 
На участь у конференції надійшло понад 80 заявок з Республіки Білорусь, Китайської Народної Республіки, України та Італії.
 
Завдяки використанню новітніх інтернет-технологій, учасники могли презентувати свою доповідь он-лайн та взяти безпосередню участь у науковій дискусії. На пленарному засіданні усі присутні прослухали доповідь доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей Калашникової Ольги Леонідівни «Культурні цінності в контексті культурних стратегії Китаю».
 
Під час конференції були обговорені питання про універсальне та національне у мовній картині світу, відображення національного світорозуміння в матеріальній та духовній культурі, контрастивного вивчення мов та культур та багато інших.
Переглянуто 197 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна Шановні колеги!