Представники Університету взяли участь у Міжнародній конференції в Будапешті

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
21-22 листопада 2018 року в Будапешті відбулась Міжнародна науково-професійна конференція «Security, Service and Development – New Directions in the Operation of Revenue Administrations», присвячена кращим практикам обміну інформацією та успішному використанню новітніх технологій у системі електронної митниці (e-customs).
 
Університет митної справи та фінансів гідно презентували на міжнародному рівні делегати нашого Університету на чолі з Гармашем Є.В. - проректором з навчальної роботи.
 
Організаторами конференції виступили Державна податкова та митна адміністрація Угорщини (NTCA) спільно з Національним університетом державної служби у м. Будапешт (NUPS). Захід об’єднав гостей з 14 країн світу, серед яких начальники відділів митних адміністрацій Ірландії, Люксембургу, Німеччини та Португалії. Учасники конференції мали чудову можливість дізнатись про досвід успішного використання інновацій у сфері митної справи від представників таких міжнародних організацій як Європейське агентство боротьби з шахрайством (OLAF), Європейська організація митних адміністрацій (IOTA) та британська аудиторсько-консалтингова компанія Ernst&Young.
 
Учасники конференції відвідали візитну картку Будапешта - резиденцію парламенту Угорщини. Під час екскурсії делегати обговорили питання важливості взаємодії митних та урядових структур.
 
Результатами даної конференції стали налагодження міжнародної співпраці митних установ, обмін між країнами світу кращими практиками запровадження інноваційних систем та технологій, а також зміцнення зв’язків між митними адміністраціями світу.
 
Завдяки участі у подібних заходах Університет митної справи та фінансів отримує можливість посилення міжнародної діяльності та надання широких перспектив для студентів.
Переглянуто 459 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна