Відомий психолог Наталія Холоденко завітала до студентів УМСФ

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
24 листопада 2018 року на запрошення студентів Університету митної справи та фінансів відгукнулася психолог Наталія Холоденко. Майбутні психологи, журналісти, менеджери, юристи та інші мали змогу поспілкуватися з найвідомішим психологом України, кандидатом філософських наук, тренер особистісного зростання, VIP-експертом телеканалів СТБ, 1+1, Новий канал, телеведучою – Наталею Холоденко.
 
Під час відкритого діалогу студенти УМСФ та інших закладів освіти мали можливість поставити запитання, що їх цікавлять або хвилюють, та отримати відповіді (іноді зовсім неочікувані) експерта у галузі психології.
 
Ця зустріч була корисна усім, а особливо першокурсникам, адже їх не залишає думка про те, чи правильно вони обрали спеціальність й майбутню професію. Пані Наталя наголошувала, що шукати себе та коливатися – це нормально, лише так можна стати на шлях особистісного й професійного розвитку. Щира, дотепна, іноді категорична й прямолінійна Наталія Холоденко випромінювала впевненість та задоволення від життя, поділилася власними секретами покращення якості життя, стосунків із собою та світом. Запитань до психолога було багато, тому Наталія обіцяла завітати до Університету митної справи та фінансів ще найближчим часом.
Переглянуто 446 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна