Фінансова грамотність для всіх!

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
22 листопада за спільної ініціативи Громадської організації «Діловий клуб «Партнер» та Університету митної справи та фінансів відбулося урочисте відкриття Центру фінансової освіти
 
На базі провідного університету, що спеціалізується на підготовці фахівців у галузі фінансів та митної справи, відкрито Центр, основними напрямами якого є підвищення фінансової грамотності населення, забезпечення всебічного розвитку і функціонування системи освіти на всій території України. Під час зустрічі Президентом Громадської організації «Діловий Клуб «Партнер»  Сергієм Володимировичем Івагло та ректором Університету митної справи та фінансів Дмитром Олександровичем Бочаровим урочисто підписано Меморандум щодо співпраці та партнерства у сфері підвищення рівня фінансової освіти та Положення про Центр фінансової освіти.
 
Про наявність Центру фінансової освіти знатимуть усі дніпряни, адже тепер будівлю головного корпусу УМСФ прикрашає табличка з його назвою. На відкритті Центру були поважні гості : заступник директора Департаменту фінансів Петровська Л. С., керівники Асоціації «Дніпровський Банківський Союз» Косюга В. В. та Згонік С. В., Директор Регіонального центру інноваційного розвитку банківської системи Заруцька О. П., директори та вчителі шкіл м. Дніпро, які викладають курси  з фінансової грамотності, викладачі та студенти УМСФ та партнери УМСФ: Шадчнєв О. В., заст. директора Дніпровської регіональної дирекції АТ «Страхова група «ТАС», Касімова О. В., Директор Дніпропетровської обласної дирекції ПрАТ «Українська страхова група», Гезь О. В., Директор регіонального офісу ПрАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна», Кобець Л. І., керівник Дніпровського центру ПрАТ «Страхова група «Ю.БІ.АЙ-КООП», Ірина Якушева, рекрутер Fintech Band, представник Монобанку; Олена Острініна– директор Департаменту АБ «Радабанк», Юлія Підлетейчук– провідний спеціаліст ПАТ КБ «Приватбанк», Тетяна Дядченко – керівник напряму АТ «УкрСиббанк», Міняйло В. Ф., Радник Голови Правління Банку «Конкорд», Ольга Калініченко, Керівник напряму Креді Агріколь Банк, Наталія Корсунська, заступник керуючого філією Укрексімбанк.
 
Після урочистого викриття центру вчителі шкіл м. Дніпро, які викладають курси з фінансової грамотності, дві команди викладачів університету та команда студентів мали змогу особисто спробувати на собі гру «Життєвий капітал» з тренерами: Сергієм Івагло, Ольгою Зиряновою, Віталієм Коваленком та Романом Латишем. Гравці не помітили, як швидко сплинув час, адже кожна година гри прирівнюється до 10 років життя. Наприкінці гри хтось пожалівся, що мало заробив, хтось хвастнув, що примножив капітал, але ж гра і є тією можливістю, де можна потренуватися жити зі свідомим ставленням до ресурсів. Викладачі університету вже чекають на нову зустріч із тренерами, яка відбудеться найближчим часом. Слідкуйте за нашими новинами!
Переглянуто 601 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна