Відкриття Центру фінансової освіти

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
Університет митної справи та фінансів разом з Громадською організацією «Діловий клуб «Партнер» запрошує Вас на урочисте відкриття Центру фінансової освіти, яке відбудеться
22 листопада о 10-00 у приміщенні Університету митної справи та фінансів (вул. Вернадського 2/4, 3 поверх, актова зала).
 
На захід запрошуються директори шкіл, вчителі м. Дніпро, викладачі Університету, студенти фінансового факультету та факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин, партнери-замовники.
 
Після урочистого відкриття для всіх бажаючих буде проведений авторський тренінг «Життєвий капітал» який допоможе ознайомитися з різними моделями поведінки у прийнятті фінансових рішень та запровадження фінансових стратегій, які в подальшому можуть бути задіяні у навчальному процесі та особистому житті.
 
Майстер клас проведуть наші партнери: Івагло Сергій – автор, бізнес тренер, фінансовий аналітик, Коваленко Віталій – автор, підприємець, фінансовий консультант та Зирянова Ольга – заслужений економіст України, аудитор, Державний радник податкової служби ІІІ рангу.
 
Майбутні роботодавці будуть мати нагоду запропонувати студентам програми тимчасового працевлаштування на період зимових канікул, екскурсії та інші заходи профорієнтації.
 
Попередня реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/gcLI1l4tLbqah3io1
Переглянуто 349 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна Шановні колеги!