Звідки наші студенти

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
Університет митної справи та фінансів підтверджує свою репутацію закладу вищої освіти, відкритого всьому світу. В університеті нині навчаються студенти з України, Марокко, Азербайджану, Анголи, Нігерії, Єгипту, Туркменістану, Туреччини, Гамбії, Непалу, Російської Федерації, Вірменії, Гани, Лівії та Сирії.
 
Також УМСФ є провідним щодо підготовки фахівців для найрізноманітніших напрямів діяльності. Така спеціалізація приваблює до університету вступників з усієї України. У 2018 році стали студентами УМСФ абітурієнти з усіх куточків нашої держави.

 

Звичайно ж, найбільша кількість першокурсників 2018 року з Дніпропетровської області – 74%. Та є серед студентів УМСФ й чимало представників Запорізької, Донецької, Херсонської, Кіровоградської, Полтавської областей. 

3

Університет митної справи та фінансів співпрацює із багатьма закладами середньої освіти Дніпропетровщини. Але особливо колектив УМСФ вдячний педагогічним колективам Юридичного, Фінансово-економічного, Митно-податкового ліцеїв, середніх загальноосвітніх шкіл № 2 і № 112, Навчально-виховного об’єднання № 163 міста Дніпро, Петриківському опорному закладу освіти І-ІІІ ст. Петриківської селищної ради за підготовку найбільшої кількості випускників, що стали нашими студентами 2018 року.

5

Цікаву ознайомчу програму для майбутніх студентів запропонував УМСФ уже й цієї осені. Під час канікул учні шкіл і ліцеїв з різних регіонів України відвідали університет, поспілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії, дізналися про 20 спеціальностей, за якими готують в Університеті митної справи та фінансів, та умови вступу на них, дослухалися до порад щодо підготовки до ЗНО.

1

Майбутні абітурієнти мали змогу відчути себе справжніми студентами, адже побували на лекціях з дисциплін «Товарознавство», «Криміналістика», «Основи мистецтвознавчої експертизи», ознайомилися із інфраструктурою університету, його матеріально-технічною базою, відвідали Музей митної справи та стрілецький тир.

DSC 0458

А ще ті, хто мріє бути митником, побували на митному посту Дніпропетровської митниці ДФС, розташованому в аеропорту м. Дніпра, та безпосередньо дізналися про цю складну і відповідальну роботу. Тобто достатньо ґрунтовно підійшли до вибору майбутньої професії та навчального закладу, де будуть її здобувати.

4

Програма для майбутніх абітурієнтів в УМСФ триває. Уже 24 листопада о 10.00 в Університеті митної справи та фінансів знову чекатимуть на зустріч з абітурієнтами та запрошують усіх охочих відвідати День відкритих дверей! 

 

Переглянуто 791 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна Шановні колеги!