УМСФ на Уолл Стріт

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
Про те, що фінанси правлять світом, знають навіть школярі, саме це гасло фінансовий факультет пропагує вже 27 років! Тож День фінансового факультету святкували і весело, і корисно.
 
На великій перерві усі охочі мали змогу відчути себе мільйонерами та зробити фото із справжніми цінними паперами та дипломатом, наповненим доларами. Ніхто не залишився без щирої посмішки: веселі міми розважали навіть тих, хто був не в гуморі. Студенти і викладачі фотографувалися на телефони та викладали фото в Instagram. Учасниця вікторини, яка отримала найбільшу кількість лайків під таким фото, була нагороджена сертифікатом на стрибок Kava та на різноманітні знижки. Вітаємо Вікторію Синипостол із прекрасним подарунком!
 
Святкування продовжилося у залі засідань. У фінансовій грі «Уолл Стріт» взяли участь команди студентів на чолі з деканами економічного, юридичного, технічного, фінансового та факультету управління. Крім того знання фінансів показали гравці змішаної команди «Мікс» учнів фінансово-економічного ліцею та студентів Технологічного коледжу Дніпровського державного аграрно-економічного університету. Сюрпризом для учасників стала участь команди викладачів фінансового факультету.
 
У грі не було переможців і переможених. За умовами гри у результаті конкурсів кожна команда мала змогу наростити свій капітал. У фіналі за зароблені гроші команди могли придбавати собі цінні подарунки на аукціоні. Ніхто не пішов з аукціону без цінного подарунку. Найдорожчий приз дістався команді економічного факультету, яка виборола сертифікат на похід у квест-кімнату на всю команду за 10 300$. За виграні кошти команда «Мікс» змогла придбати собі знижку на відвідування катка та антикафе «Место», а також сертифікат на отримання студентського квитка міжнародного зразка ISIC.
 
Вітаємо всіх учасників «Уолл Стріт» за блискучу гру та фінансовий факультет із Днем народження!
Переглянуто 365 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна ОНОВЛЕНО! Поселення до гуртожитків! Нова інформація щодо медогляду