Сучасні технології банківського бізнесу

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
31 жовтня 2018 року в Університеті митної справи та фінансів відбулося засідання круглого столу «Сучасні технології банківського бізнесу». Захід проводив Регіональний центр інноваційного розвитку банківської системи України, Асоціація «Дніпровський Банківський Союз», керівники ПАТ АКБ «Конкорд». Засідання очолював Голова вченої ради УМСФ Ченцов В.В.
 
Цікавою інформацією про сучасні банківські технології поділилися Перший заступник голови правління ПАТ АКБ «Конкорд» Задоя Ю.А. Банк пропонує цікаві умови cashback для розрахунків у торгових мережах, корисні сервіси для роботи з іноземною валютою, різноманітні бонуси для користувачів чисельних банківських продуктів, приймає участь у тестуванні технологій майбутнього. У найближчому майбутньому розрахунки платіжною карткою або за допомогою QR-коду може замінити пристрій впізнання обличчя, який продемонстрував високу надійність. Фахівці банку приймають участь у міжнародних конференціях з питань банківських технологій. Необхідну інформацію можна знайти на сайті банку.
 
Президент Асоціації «Дніпровський Банківський Союз» Косюга В.В. закликав слухачів скористатися унікальними умовами можливості розвитку банківських технологій, які склалися в Україні. На хвилі технологічного буму наші банки багато в чому випереджають сервіси великих європейських банків, що створювалися у минулому. Із доповіддю про стан діяльності банківської системи України та інформацією про роботу Регіонального центру інноваційного розвитку банківської системи України виступила завідувач кафедри грошового обігу та банківської справи Заруцька О.П. Обговорені результати аналізу фінансового стану банківської системи з використанням методики структурно-функціональних груп банків (СФГБ), яка розробляється в університеті.
 
Учасники круглого столу запропонували розширити форми взаємодії вишу та банків при підготовці студентів. Голова Правління ПАТ АКБ «Конкорд» Міняйло В.Ф. запропонував проведення цікавих екскурсій у банк з метою ознайомлення з роботою його підрозділів. Запропоновані шляхи поширення інформації сайту Регіонального центру інноваційного розвитку банківської системи України, який доступний для перегляду за посиланням http://uninbank.dp.ua/. На сайті наведено інформацію про структуру банківської системи України та Дніпропетровщини, актуальну інформацію про ставки за кредитами і депозитами, курси валют, результати досліджень з банківської тематики, новини тощо. Відбулася дискусія щодо напрямків розвитку банківських сервісів.
Переглянуто 306 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна