УМСФ поєднує владу, бізнес та молодь

24 жовтня 2018 року в Університеті митної справи та фінансів відбувся І Конгрес «ВЛАДА – БІЗНЕС – МОЛОДЬ», який зібрав понад 300 підприємців малого та середнього бізнесу, представники органів державної та місцевої влади та студентів. Експерти у галузі підприємництва презентували студентам перспективи і можливості розвитку та реалізації їх талантів і здібностей у сфері бізнесу в Україні. Як зауважив в.о. голови обласної державної адміністрації О. Кужман, дуже важливо, що на конгресі присутні і підприємці, і студенти, адже початківці мають знати, які існують ризики та яку допомогу може надати держава.
 
Результатом проведення Конгресу стало підписання Меморандуму між Дніпропетровською облдержадміністрацію та УМСФ щодо соціально-просвітницької роботи з підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері економіки та підприємництва, а також відкриття спільного Центру розвитку підприємництва, який стане майданчиком для бізнес-семінарів, майстер-класів, інтерактивних ігор для молоді регіону.
 
У рамках Конгресу також була представлена виставка товарів і послуг місцевих виробників.
 
Протягом дня відбулися майстер-класи та ділові ігри для студентів, де експертами й тренерами виступили знані фахівці з питань малого та середнього підприємництва Дніпропетровщини. Під керівництвом бізнес-менторів студентські команди змогли презентувати свої бізнес-проекти, які в майбутньому, сподіваємося, обов’язково втілять у життя.
 
Приємним бонусом заходу стала пропозиція директора Дніпровського центру розвитку місцевого самоврядування Олени Тертишної провести у грудні круглий стіл для студентства з децентралізації та ярмарок вакансій від об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини. Тож до нових зустрічей! Чекайте анонсів!
Прочитано 1692 раз

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Наші друзі

     банер НМЦ
    Вы здесь: Головна