Тріумф наших туристів

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
«Туристичний марафон» УМСФ до Всесвітнього Дня туризму 2018 року завершився тріумфом! Драйвовий туристичний батл під назвою «Чому Дніпро Awesome» був організований і проведений Агентством розвитку Дніпра в рамках книжкового фестивалю BookSpace 28 вересня, де 6 команд закладів вищої освіти (УМСФ, Університет ім. А. Нобеля, ДНУ ім. О. Гончара, Дніпровський філіал КНУКіМ та ДГУ, а також транспортно-економічний коледж) спеціальності «Туризм», приймали участь у змаганні на краще знання історії, архітектури, секретів та цікавинок нашого міста Дніпра.
Незважаючи на сильну конкуренцію і гідних суперників, команда від нашого університету «Через кордони», до якої входили студенти груп МТ-17-1 та МТ-17-2 (Каріна Чабан, Софія Лижечко, Дар’я Соломоненко, Валентин Чупахін, Наталя Мартиненко та Анна Збарацька), стала тріумфатором конкурсу і посіла найпочесніше перше місце! Нашу команду супроводжували та підтримували викладачі (вони ж представники керівництва) УМСФ – декан факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин Вікторія Володимирівна Даценко та заступник декана Вікторія Євгеніївна Тараненко. 
 
На першому туристичному батлі панувала атмосфера енергійності та азарту, що не могло нікого залишити байдужим. За змаганням спостерігали і перехожі люди, які із задоволенням дивилися на запальні баталії молодих туристів-краєзнавців нашого міста.
 
Ведучим заходу був Ярослав Ярошенко, керівник напрямку ребрендінгу та іміджу міста Дніпра, а почесними суддями були Анна Колєда, керівник туристичного напрямку Агентства, Валентин Старостін, проектний менеджер інституту історії Дніпра, Сергій Шишацький, директор туристичного центру «Риба Андрій» та інші.
 
Перед початком змагання були видані червоні прапорці, які учасники мали піднімати вгору для сигналізування про готовність команди до відповіді.  Батл складався з декількох вікторин, і за правилами першої з них треба було обрати з 10 світлин ті, на яких зображені відомі пам’ятки саме нашого міста, з чим наша команда з успіхом впоралася, вірно відібравши усі п’ять. Під час наступної вікторини майбутнім туристам потрібно було дати відповідь на цікаві запитання, які були заздалегідь підготовлені кожною командою і зачитувалися капітанами. Відповідати на ці питання могли тільки суперники. Журі оцінювали не лише кількість та змістовність наданих відповідей, але й цікавість, конкретність, актуальність та унікальність самих запитань. Якщо питання було поставлено некоректно або не відповідало дійсності, то його знімали. На конкурсі розгорнулися запеклі баталії та дискусії між учасниками, тому що деякі питання були дещо суперечливими та плутаними, але, як відомо, у суперечці народжується істина, тому журі і учасники змагання все ж таки приходили до спільного рішення та поповнювали свою скарбничку знань щодо досі маловідомих фактів про місто Дніпро. 
 
Третя вікторина – це усім нам з дитинства відома гра «Крокодил» на туристичний манер. Учасник з кожної команди повинен був, як у лотереї, витягнути слово, яке він буде зображати тільки жестами, не промовляючи ані звуку. Звісно, усі слова відносилися до сфери туристичного менеджменту, що вивчалася студентами під час навчання за спеціальністю. Тому перевірялася не лише кмітливість та здібність розуміти зміст за рухами, але й знання термінології, необхідної для майбутньої професії. Кожна з команд активно брала участь у цій вікторині, деякі слова було досить складно відгадати, тому варіантів було безліч. Червоний прапорець піднімався чи не кожної секунди, а це свідчить про ініціативність та щире захоплення грою студентами, що дуже тішить, оскільки це майбутня інтелігенція нашого міста. 
 
І, нарешті, останнім за змістом, але не за значимістю, була презентація командами свого другого «домашнього завдання», тобто крутої, цікавої, особливої та незвичної інформації про наше місто, що теж оцінювалося суддями. Один студент з команди зачитував їх підготовлені повідомлення, учасниками гри було почуто дуже багато різноманітних та неймовірних фактів із кожної з туристичних сфер Дніпра. «Через кордони» познайомили присутніх з історією відвідування нашого міста відомими коханцями та творчими діячами ХХ століття – поетом Сергієм Єсеніним та танцівницею Айседорою Дункан, які розміщувалися в готелі «Асторія». 
 
Поки майбутні туристи ділилися знайденою інформацією з небайдужими до історії, культури та туристичного значення нашого міста дніпрянами, журі робили остаточні підсумки та визначали переможців. І через декілька хвилин було почуто те, за що наші студенти так завзято змагалися – перше місце серед усіх університетів! І це за умови, що учасники команди УМСФ, на відміну від інших команд, всього лише студенти другого курсу (третього і четвертого за цією спеціальністю у нас просто фізично поки що немає).
 
Бурхливі емоції та радість охопили тріумфаторів конкурсу, адже вони отримали не лише звання кращих молодих туризмознавців міста Дніпра, а й сертифікат на 1000 грн. до пабу «Кеды искусствоведа». Окрилені перемогою, вони зробили декілька світлин із організаторами цієї значної події. Дзвінкий сміх та щирі посмішки не сходили з облич усіх учасників на протязі усього батлу. 
 
Мету проведення заходу було досягнуто – кожен отримав неоцінену інформацію про туристичний потенціал міста, дізнався багато нового із історії, а також просто добре провів час, гарний настрій залишався в учасників до кінця дня. Виражаємо велику подяку Агенству розвитку Дніпра за такий чудовий та корисний конкурс не тільки для студентів, але й для більш старшого покоління, бо вчитися ніколи не пізно! Тому команда «Через кордони» бажає всім успіхів та творчої наснаги у подоланні усіх перешкод на шляху до мудрості і знань!

 

Каріна Чабан, 
студентка Університету митної справи та фінансів, 
спеціальність «Туризм»
Переглянуто 433 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна Шановні колеги!