Як наші туристи область підкорювали

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея

Три студентські команди спеціальності "Туризм" під кодовими назвами "Собор", "Пороги" і "Розпис" чотири місяці розробляли свої туристичні програми по Новомосковському, Солонянському та Петриківському районах Дніпропетровської області. 

 

25 липня команда "Собор" зустрічала "Розпис" у Новомосковському районі. Усі роздані ролі виконані на рівні! Доріжні і стаціонарні гіди, штурмани, оператори фото і відео, аналітики туристичних трас, і касири впоралися зі своїми завданнями. програма була довить насичена: відвідання музею історії і краєзнавства імені Петра Калнишевського та Свято-Троїцького собору у місті Новомосковську, Самарського Пустинно-Миколаївського монастиру, елітного комплексу відпочинку і бізнес-зустрічей GoodZone на Самарі, а також узбережжя цілющого озера Солоний Лиман та курортно-лікувального закладу "Солоний Лиман" у селі Новотроїцькому. 

 

Вже наступного дня команда "Собор" перебувала в гостях у "Порогів" у Солонянському районі. Бойове хрещення власним туром довелося проходити втричі складніше, ніж у попередникам, проте команда "Пороги" показала майстер-клас в екстремальних умовах зливи. Захоплення від садиби Бергманів у селищі Солоному, унікального ландшафтного парку і авторського саду Світлани Кульбашної в селі Військовому та її "недореалізованої" туристичної бізнес-ідеї - майбутнього хостелу у селі Військовому, у будівлі колишньої лікарні 1907 року побудови на кошти графині Синельникової не лише справили гарне враження на погоду, але й викликали цікавц дискусію щодо шляхів втілення цієї ідеї. Далі на наших студентів чекало друге випробування: за півтора кілометри до наступного об'єкта вони стикнулись з зсувом дороги, що унеможливлював проїзд автобусом. Прийшлося здолати пішки три кілометри, щоб ознайомитися з місцем форсування Дніпра радянськими військами восени 1943 року. Це саме та місцевість, що зображена на діорамі "Битва за Дніпро" у Національному історичному музеї у місті Дніпрі. Наостанок відвідали ймовірне місце загибелі київського князя Святослава Ігоровича напроти затопленого при будівництві Дніпрогесу найпотужнішого з усіх Ненаситецького (Ревучого) порогу на території колишнього дитячого оздоровчого табору з колишньою будівлею маєтку графа Синельникова.

 

27 липня "Пороги" знемагали вже від спеки в гостях у "Розпису" у Петриківському районі - туристичному і етнографічному символі регіону та України. Команда "Розпис" вдало презентувала туристичні принади свого району: Центр народного мистецтва "Петриківка", Петриківський музей етнографії, побуту та народно-прикладного мистецтва, затишний і сучасний парк імені Петра Калнишевського та козацький хутір "Галушківка" у десяти хвилинах переїзду від Петриківки - один з флагманів сільського зеленого туризму на Придніпров'ї. Апогеєм подорожі стали козацькі розваги, у яких взяли участь і наші студенти.

 

Три дні промайнули надзвичайно швидко. І вже цього тижня на наших практикантів чекає грунтовна робота над звітом по усіх трьох реалізованих маршрутах. Треба буде опрацювати велику кількість анкет туристів, бланків обстеження об'єктів та місцевостей, бланків оцінки атрактивності туристичних трас, та багато інших нюансів. І на початку вересня гідно захистити цей звіт. Бажаємо їм успіху та впевнені, що вже в досвідчених екскурсоводів усе вийде, а враження від такої захоплюючої практики додасть барв у їх перші літні канікули!

Переглянуто 658 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна