Університет митної справи та фінансів запрошує іноземних абітурієнтів вивчати українську мову!

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
«Скільки мов я знаю, стільки разів я людина»
 
Для сприяння вивченню української мови іноземцями та забезпечення підтримки й популяризації мови за кордоном УМСФ упроваджує курс державної мови для іноземних абітурієнтів.
 
З 2016 року іноземні студенти та абітурієнти з різних країн світу вивчали російську мову на підготовчому відділенні університету. З вересня 2018 року вони будуть вчитися української.
Ректор

«Нещодавно вийшов указ Президента України «Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню єдиного культурного простору України». Як державний заклад вищої освіти ми не байдужі до ролі та розвитку державної мови. Тому пропонуємо та наполягаємо на вивченні мови іноземцями, які навчаються у нас на підготовчому відділенні та є нашими студентами»,
 – Дмитро Бочаров, ректор Університету митної справи та фінансів, кандидат юридичних наук, доцент.


 

Нармін
«Вивчення державної мови корисне для життя та навчання в Україні, адже ми обрали цю країну для розвитку та навчання. Тут усі державні установи, офіційне спілкування та листування відбувається українською. Крім того, вивчення української мови іноземцями буде особливо доречним і для тих осіб, які складатимуть іспит з української мови для прийняття до громадянства України. Ця мова дуже мелодійна та цікава врешті-решт,» – Манафлі Нармін Вугар кизи, студентка 2-ого курсу факультету менеджменту УМСФ.

Іноземні громадяни навчаються в УМСФ за спеціальностями «Економіка», «Міжнародні економічні відносини, «Облік та оподаткування, «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля і біржева діяльність», «Право», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», «Кібербезпека», «Транспортні технології». Зарахування на підготовче відділення можливе протягом року, до початку академічних семестрів (до 01 листопада та 1 березня).
 
Подробиці вступу – на офіційному сайті університету.
 
Ми вас чекаємо! Давайте вчитися українською разом!
Переглянуто 495 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна ОНОВЛЕНО! Поселення до гуртожитків! Нова інформація щодо медогляду