Польську мову вчимо весело і радісно!

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
27 червня 2018 року відбулась урочиста церемонія вручення сертифікатів слухачам курсів польської мови та культури. Студенти УМСФ та студенти з інших ВНЗ міста, які стали слухачами курсів, сумлінно вивчали польську мову та культуру Польщі, опанували рівень А1-А2, почали спілкуватися польською мовою та змогли ознайомитися з творчістю класиків польської літератури - Генриком Сенкевичем, Игнацієм Карповичем, Болеславом Прусом, нарисами з економіки професора Гжегожа Колодко, історичними матеріалами з журналів « Pamięć. Pl» (грант Фундації «Освіта польська за кордоном», Варшава) і з останніми публікаціями з польської філології квартальника «Polonicum» з Центру польської мови та культури для іноземців Варшавського університету.
 
Польський вектор культури, історії, мови став ще одним з напрямків в особистому розвитку студентів УМСФ, який розширив європейські горизонти пізнання та світогляду нашої молоді, заклав добрі підвалини для подальшого втілення в Україні найкращих європейських практик.
 
Вивчення польської мови у нашому університеті стало повсякденною нормою нашого буття. Ці добрі та необхідні традиції підтримує Українсько-Польський центр УМСФ.
 
Студент УМСФ, слухач курсів польської мови та культури Валерія Криша на врученні сертифікатів підбила підсумок навчання на курсах : «Навіть і не могла собі уявити, що можна вчити таку непросту мову так весело і радісно!».
 
Сертифікати про закінчення курсів Українсько-Польського центру УМСФ з найкращими побажаннями вручав проректор з навчальної роботи УМСФ Є.В.Гармаш.
Переглянуто 301 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна Випуск магістрів-2018