Знайомство юних митників з УМСФ

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
20 червня в УМСФ було проведено чергову Школу юного митника. До Університету завітали більше 20 випускників шкіл та учнів 8-10-х класів з різних регіонів України, які змогли познайомитися не лише з особливостями вступної кампанії цього року та матеріальною базою УМСФ, але й частково зануритися у навчальний процес та здійснити справжню подорож.
 
Майбутні абітурієнти змогли відчути себе студентами нашого Університету під час ознайомчих лекцій з дисциплін «Основи мистецтвознавчої експертизи», «Основи митної справи» та «Товарознавство», відвідали спортивну базу, стрілецький тир та Музей митної справи.
 
Але найбільше враження на учасників школи справила екскурсія на митний пост Дніпропетровської митниці ДФС, що розташований в аеропорту міста Дніпра, де вони ознайомились із реальною роботою митників, змогли потрапити навіть на справжню злітну полосу та пофотографуватися у літаках .
 
День промайнув надзвичайно швидко, і незважаючи на спеку, залишив приємні враження та впевненість у виборі нашого вишу, про що усі абітурієнти зазначили наприкінці. Чекаємо на них уже в статусі студентів!
Переглянуто 497 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна Майстер-клас для студентів УМСФ від журналістів газети «Днепр вечерний»