Єднаємо теорію і практику

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
Продовжується співпрація юридичного факультету Університету з Дніпропетровським апеляційним господарським судом. 30 травня 2018 року студенти 3 курсу разом з доцентом кафедри цивільного, господарського та екологічного права Зуєвою О.А. мали змогу бути присутніми на судових засіданнях.
Відвідування суду апеляційної інстанції співпало з вивченням відповідної теми за планом навчальної дисципліни. Прес - секретар суду Пшеничникова Н.В. ознайомила студентів зі структурою суду, правилами поведінки в судовому засіданні та основними аспектами розгляду справ в порядку апеляційного провадження за новою редакцією Господарського процесуального кодексу України.
 
Майбутні юристи на правах вільних слухачів взяли участь у судових засіданнях під час розгляду колегіями суддів Дніпропетровського апеляційного господарського суду (Пархоменко Н.В., Коваль Л.А., Чередко А.Є., Подобєд І.М., Широбокова Л.П., Кузнецова І. Л.) справ про визнання недійсним рішення, визнання укладеною додаткової угоди, стягнення грошових коштів за договором транспортно-експедиційного обслуговування.
 
Особливу увагу студентів викликало судове засідання в режимі відеоконференцзв`язку у справі щодо визнання укладеною додаткової угоди (суддя-доповідач Пархоменко Н.В.)
 
Студенти висловлюють подяку керівництву Дніпропетровського апеляційного господарського суду, суддям та прес - секретарю за надану можливість отримати практичні знання з господарського процесу.
Переглянуто 588 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна Шановні колеги!