Розпочалися заняття соціального проекту «Університет третього віку»

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
10 березня 2018 року в Університеті митної справи та фінансів запрацював філіал соціального проекту «Університету третього віку» для літніх людей.
 
Протягом трьох місяців лекційні заняття на різноманітні та актуальні теми сьогодення будуть відвідувати понад 250 літніх студентів.
 
На відкритті занять виступив начальник управління з питань розвитку соціального захисту населення Департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Бодриченко Олександр Миколайович, який відзначив професіоналізм професорсько-викладацького складу університету та якісний рівень організації навчання фахівцями Центру профільної освіти ННІ «Митна академія».
 
Мерія Дніпра намагається зробити так, аби люди поважного віку мали змогу для спілкування та навчання і не заглиблювались у своїх проблемах. Саме для цього створений і успішно працює соціальний проект «Університет третього віку» і, до речі, має багато схвальних відгуків від літніх студентів.
 
Першу лекцію на тему «Фінансова грамотність людей у золотому віці» провела Григораш Тетяна Федорівна – старший викладач кафедри фінансів суб’єктів господарювання та страхування.
 
Позитивні емоції та хвилювання переповнювали літніх людей. Багато щирих побажань висловлено на адресу викладачів та організаторів навчання, а також сподівання на подальшу співпрацю з університетом.

Довідки за телефонами: тел. (056) 726-94-34, (056) 726-94-72
E-mail:cfo.nnifa@gmail.соm
Адреса: 49083 м. Дніпро, вул. Аржанова, 12, корп.4, каб. 7, 8.

Переглянуто 462 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна