Візит до єдиної в Україні корейської школи

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
Представники Університету митної справи та фінансів відвідали Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 181 "ДЬОНСУРІ" - єдину в Україні корейську школу!
Школу активно підтримує Посольство Республіки Корея в Україні, з якою ми також прагнемо співпрацювати.
 
Під час візиту до школи представники УМСФ розповіли школярам про особливості навчання в УМСФ, наші спеціальності, а також і нову спеціальність "Філологія" (англійська, корейська та німецька мови), про навчальні програми, партнерів-роботодавців, про пропозиції корейських і українських фірм для наших студентів,  програму мобільності з корейським університетом KOREATECH (у весняному семестрі за програмою там навчатимуться наші студентки Катерина Кононюк та Оксана Соловйова) та про перемоги наших випускників. Випускниця УМСФ Марія Колесник склала міжнародний іспит з корейської мови на рівень С2 (найвищий рівень для носія мови) і стала першою українкою, яка за роки відносин нашої країни з Республікою Корея показала такий високий рівень володіння. Також Марія виборола грант від Уряду Республіки Корея (єдина стипендія на Україну) на навчання в університеті Ханян за програмою MBA "Ведення корейського та східного бізнесу". Її вчитель корейської мови (пані Бе Джи Йон) працює в нашому університеті!
 
Дякуємо колективу педагогів і учнів Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 181 "ДЬОНСУРІ" за таке приємне спілкування та сподіваємося на продовження плідної співпраці!
Переглянуто 585 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна Візит керівництва Запорізької митниці ДФС до студентів УМСФ