Конкурс наукових статей з європейської тематики

  • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Друк
  • Email

 

Академія праці, соціальних відносин та туризму оголошує Конкурс  наукових праць на тему «Роль фінансового сектора у досягненні сталого розвитку: Європейський досвід та можливості його впровадження у національну практику». Дедлайн - 31 січня 2018 року.

Тематичні напрями конкурсу   

Подані на конкурс праці мають розкривати сучасний стан та перспективи фінансового сектора ЄС або фінансового сектора України у контексті оцінки можливостей впровадження європейського досвіду в Україні, можуть бути присвячені також порівняльному аналізу та оцінці наслідків євроінтеграції та завдань, що стоять перед фінансовим сектором України, у цьому процесі.

 Рекомендовані тематичні напрями:

  • Сучасний фінансовий сектор ЄС: структура, модель управління, тенденції розвитку,  виклики та суперечності,реформування фінансового нагляду та регулювання, роль фінансового сектора ЄС в забезпеченні сталого розвитку.
  • Посилення інтеграційних процесів в європейському фінансовому середовищі: об’єднання ринків капіталу, розвиток банківського союзу.
  • Фінансові послуги для мережевої економіки, інноваційні фінансові технології: досвід країн ЄС.
  • Нові інструменти для фінансування сталого розвитку в ЄС та різні аспекти їх практики:   проектне фінансування, ринок соціально-відповідальних інвестицій,  краудфандинг, фінансова підтримка соціального підприємництва, стартапів, фінансування малого та середнього бізнесу, корпоративна соціальна відповідальність банківського та фінансового бізнесу.
  • Розвиток європейської  банківської системи та її потенціал у забезпеченні сталого розвитку
  • Забезпеченні стійкості у фінансовому секторі України: сучасний стан та перспективи   розвитку банківських та небанківських фінансових установ, їх проблеми та перспективи у  контексті європейської інтеграції,  шляхи переорієнтації на забезпечення сталого розвитку економіки України, уроки й можливості впровадження досвіду ЄС для фінансового сектора України

 Учасниками можуть бути всі перераховані особи:

  • Молоді науковці, що мають вищу освіту, віком до 35 років (одноосібні праці, праці у співавторстві з молодими науковцями, праці у співавторстві з досвідченими дослідниками, однак, не більше трьох авторів)
  • Досвідчені науковці віком понад 35 років  у співавторстві з молодими науковцями, однак, не більше трьох авторів
  • Кандидати наук незалежно від віку, якщо вони отримали науковий ступінь протягом останніх п’яти років.
  • Студенти старших курсів у співавторстві з досвідченими науковцями (кандидати, доктори наук, науковці з тривалим досвідом роботи).

Етапи конкурсу

Перший етап: 1 вересня – 31 січня  2018 р. — подання авторами конкурсних робіт

Другий етап: 31 січня 2018 р. – 28 лютого 2018 р. – рецензування робіт та їх розгляд конкурсною комісією

Третій етап:  березень-травень 2018 р. – підбиття підсумків конкурсу, визначення переможців.

Відзначення учасників

  • Всі учасники, чиї роботи відповідають вимогам конкурсу, – отримають сертифікат про участь у міжнародному проекті  «The EUFinancial Secto ras a Drive for Sustainable Development: Europea nIntegration, Policy Reform and Networked Economy Perspectives». Такий сертифікат важливий як для отримання наукових ступенів, так і для здобуття вчених звань.
  • Всі учасники – отримають можливість безкоштовно взяти участь у круглому столі «Впровадження кращих практик ЄС для створення сталого фінансового сектора України» (березень-травень 2018р.) з врученням сертифікатів про участь.
  • 3 переможці – отримають можливість безкоштовно опублікувати свою наукову статтю, подану на конкурс, у науковому фаховому журналі «Вісник Академії праці, соціальних відносин і туризму»(2018 р.)
  •  5 переможців – отримають можливість апробації своїх наукових досліджень у навчальний процес вищого навчального закладу 4 рівня акредитації – Академії праці, соціальних відносин і туризму з отриманням відповідного офіційного підтвердження. Учасники зможуть провести лекцію/майстер-клас/семінар для студентів Академії під час занять з навчального курсу «Фінансовий сектор ЄС як каталізатор сталого розвитку: європейська інтеграція, реформи та перспективи мережевої економіки» (2018 р).
  •  7 переможців – отримають можливість безкоштовно прийняти участь у міжнародній науковій конференції з публікацією тез доповідей («Фінансовий сектор ЄС та сталий розвиток: європейський досвід, стратегічні орієнтири для України», березень-червень 2019 р.)

Терміни та перелік документів

Для участі у конкурсі до 31 січня 2018 р. необхідно надати організаторам:

  • Конкурсну наукову роботу, що відповідає вимогам, наведеним у додатку 1. Роботу надсилати на електронну адресу finsectoreu@socosvita.kiev.ua з приміткою «Робота на конкурс_Іванов І.І.»
  • Авторську декларацію: бланк розміщено тут - http://bit.ly/2oDJcQN (сканований варіант падписаної автором/авторами декларації)
  • Інформацію про автора/авторів (подати електронну заявку за посиланням: https://goo.gl/forms/JaUjUyhUmaNETLwf1)

Контакти для комунікацій

За додатковою інформацією звертатися до керівника проекту Гуляєвої Людмили Петрівни за телефоном: (050) 411-48-12, (044) 526-12-79.   E-mail: finsectoreu@socosvita.kiev.ua або  glp2002@ukr.net

Деталі та вимоги до оформлення статей - за посиланням.

Переглянуто 453 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Наші друзі

     банер НМЦ
    Ви тут: Головна До уваги студентів 3 курсу ННІ «Митна академія»! Зимова практика: остаточний розподіл