Участь УМСФ у "Дні фінансової обізнаності"

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
Викладачі та студенти УМСФ прийняли участь у заходах, направлених на підвищення фінансової обізнаності українців, які проводили Національний банк України, проект Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Трансформація фінансового сектору", міжнародна платіжна система Visa та Університет банківської справи.

Протягом 29.11.2017 – 01.12.2017 проведено:

-  7 відкритих лекцій та 4 лекції для викладачів ВНЗ про монетарну політику, безготівкові розрахунки, споживче кредитування, систему гарантування вкладів, обрання надійної фінансової установи та безпеку банківських вкладів, захист інвесторів на фондовому ринку, інститут фінансового омбудсмена, валютне регулювання, а також фінансову звітність банків; · 

-  12 інтерактивних воркшопів та тренінгів для школярів і студентів; ·

-  18 екскурсій виїзною експозицією Музею грошей Національного банку.

Відкрив Дні фінансової обізнаності в.о. Голови НБУ Яків Смолій. За його словами, наступного року організатори проекту не зупиняться лише на проведенні заходів з питань підвищення фінансової грамотності у містах-мільйонниках. Крім того, він наголосив, у трьох попередніх хвилях проекту в Одесі, Львові та Харкові взяли участь більше п’яти тисяч гостей. Інтерес відвідувачів свідчить про те, що партнерам та організаторам проекту вдалося об’єднати зусилля та вибудувати злагоджену взаємодію.
Переглянуто 586 разів

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

Адреса приймальної комiсiї:
49000, м.Дніпро,
Узвіз Крутогірний
(вулиця Рогальова) , 8, ауд. 303

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна