Відповідь студпарламента УМСФ на пост у Фб радника голови ОДА

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email

У cоціальній мережі Facebook з’явився  коментар радника голови ДніпроОДА Юрія Голик щодо мітингу студентів УМСФ "Захисти своє право на тепло" 10 листопада 2017 року, який активно розтиражували ЗМІ.

Доводимо до Вашого відома відповідь Студентського парламенту Університету на зазначений коментар:

Студентський парламент УМСФ повідомляє, що зазначений пост пана Голика містить об’єктивні помилки та суттєве перекручення інформації.


Зокрема, пан Голик не зголосився дізнатися назву навчального закладу, студенти якого провели мітинг. Жодного "Інституту митної справи та фінансів" в Україні не зареєстровано, а акція була проведена студентами Університету митної справи та фінансів.


Крім того, не відповідає дійсності інформація щодо небажання УМСФ надавати гарантійні листи ПАТ "Дніпрогаз". На зустрічі переговорної групи Студентського парламенту та профспілки УМСФ з представником ПАТ "Дніпрогаз" під час мітингу 10 листопада працівниками УМСФ у присутності представників провідних ЗМІ України було неодноразово запропоновано надати гарантійний лист від імені УМСФ, проте представник ПАТ "Дніпрогаз" повідомив про неприйняття такого листа університету як підстави для відновлення газопостачання навчальних корпусів та гуртожитків УМСФ. 


Також Студентський парламент УМСФ висловлює обурення та здивування зневажливістю та побутовим стилем публічних коментарів особи, яка займає посаду радника голови обласної державної адміністрації. Такі пости підривають довіру ряду верств суспільства (зокрема, студентів та їх батьків) до органу державної влади, який представляє пан Голик, та суперечать основній меті його діяльності. 


Наголошуємо, що група молодиків у балаклавах та із файєрами, які приєдналися до мітингу студентів УМСФ під час руху колони до будівлі ПАТ "Дніпрогаз", відношення до організації мітингу не мають, а про їх появу організаторами мітингу було одразу повідомлено поліцейських, що супроводжували колону. 


Із врахуванням ситуації Студентський парламент Університету митної справи та фінансів наголошує, що створений для захисту прав і законних інтересів студентів університету і в своїй діяльності керується виключно чинним законодавством України, не допускаючи його порушення зі свого боку. У свою чергу, сподіваємося на об’єктивне і адекватне реагування на поширювану інформацію та на додержання публічними особами загальноприйнятих етичних норм та стилю спілкування.

З повним текстом можна ознайомитися тут

Переглянуто 1080 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна Розклад занять на 1 семестр 2018/2019 н.р. (ОНОВЛЕНО)