Проміжні результати мітингу: далі буде...

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
10 листопада 2017 року навпроти будівлі ПАТ «Дніпрогаз» відбувся мітинг, ініційований студентським парламентом та профспілковим комітетом Університету. Причиною студентських протестів стала відсутність тепла в Університеті, зумовлена відмовою «Дніпрогазу» відновити газопостачання до вищого навчального закладу. І це при тому, що жодних заборгованостей перед «Дніпрогазом» Університет не має.

З головою правління зустрітися так і не вдалося: її  не виявилося на місці. Перемовини з представниками ініціаторів мітингу провів представник ПАТ «Дніпрогаз», який після довгої безрезультатної розмови повідомив про можливість підключення котелень Університету до газорозподільної системи за умови надання Міністерством освіти і науки гарантійного листа щодо виділення коштів Університету на реконструкцію вузлів обліку у 2018 році. Студентський парламент та профком, звісно, будуть звертатися до МОН з цим питанням, проте свої права та питання законності вимог ПАТ "Дніпрогаз" будуть відстоювати до останнього. Тож - далі буде...

Дякуємо усім засобам масової інформації, які не залишилися байдужими до нашої проблеми, та об’єктивно висвітили нашу позицію.
Також висловлюємо свою вдячність працівникам патрульної поліції, які забезпечували безпеку переміщення нашої колони до ПАТ "Дніпрогаз", на зворотньому шляху та під час мітингу, своєчасно усуваючи провокаційні моменти. 

При цьому зауважимо, що молоді люди, які з’явилися перед колоною Університету вже на території ПАТ "Дніпрогаз", про що повідомили різні інформаційні джерела, ніякого відношення до мітингу не мають і були за повідомленням голови студентського парлдаменту УМСФ усунені представниками Національної поліції.

Переглянуто 812 разів

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

Адреса приймальної комiсiї:
49000, м.Дніпро,
Узвіз Крутогірний
(вулиця Рогальова) , 8, ауд. 303

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна Моя кров рятує життя