Захисти своє право на тепло в УМСФ!

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
10 листопада 2017 року навпроти будівлі ПАТ «Дніпрогаз» (вул. Олександра Кониського (Володарського), 5, м. Дніпро) відбудеться мітинг студентів та працівників Університету митної справи та фінансів з метою забезпечення реалізації прав на нормальні умови навчання та роботи шляхом відновлення газопостачання до навчальних корпусів та гуртожитків Університету.
На балансі Університету знаходяться 4 газові котельні, які були прийняті в експлуатацію в 1998, 2000, 2002, 2011 роках. Між Університетом та ПАТ «Дніпрогаз» укладено договір розподілу природного газу, відповідно до якого ПАТ «Дніпрогаз» зобов’язаний надати Університету послуги з розподілу природного газу, а Університет зобов’язується прийняти зазначену послугу та сплатити її вартість у розмірі, строки та порядку визначеному договором. Університет свої зобов’язання виконує та немає заборгованості перед ПАТ «Дніпрогаз».
Незважаючи на це, ПАТ «Дніпрогаз» відмовляє у підключенні до газорозподільчої системи котельні Університету, мотивуючи це необхідністю проведення реконструкції вузлів обліку природного газу у вказаних котельнях,  відповідно до норм законодавства з регулювання ринку природного газу, прийнятих у 2015 році. У той же час, відповідно до роз’яснення Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, законодавство у газовій сфері не надає ПАТ«Дніпрогаз» повноважень самостійно визначати відповідність засобів вимірювання (в тому числі вузлів обліку природного газу) метрологічним вимогам.
Ми вважаємо, що відповідно до чинного законодавства, а саме Кодексу газорозподільчих систем, Господарського кодексу України та  Цивільного кодексу України, ПАТ «Дніпрогаз» повинен виконати свої договірні зобов’язання та здійснити забезпечення права Університету на отримання цілодобового доступу до газорозподільної системи.
На даний час проведені з ПАТ «Дніпрогаз» перемовини не призвели до жодних результатів. Студенти Університету вже майже місяць перебувають у холодних аудиторіях та кімнатах гуртожитків.
Станом на 09.11.2017 не відомо, коли Університет зможе подати тепло до навчальних корпусів та гуртожитків, і чи зможе взагалі, а враховуючи наближення морозів може виникнути аварійна ситуація.
Переглянуто 1803 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна До уваги студентів 3 курсу ННІ «Митна академія»! Зимова практика: остаточний розподіл