Подорож до міста Острог

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
У період з 13 по 16 травня 2017 року студенти УМСФ з народного ансамблю фольклорного танцю «Веселка» (керівник С.І. Жир) здійснили подорож до міста Острог та відвідали відомий університет «Острозька академія» у рамках проведення другого щорічного фестивалю «Острог – Ренесанс». Цьогоріч тема фестивалю – «Родина».
 
Організатори доклали максимум зусиль для того, щоб наші студенти відчули атмосферу фестивалю. Вони ознайомились з Острозькою академією під час екскурсії, стали глядачами концертної програми острозьких родин, співанок, а також здійснили інтерактивну екскурсію містом.
 
14 травня ансамбль «Веселка» разом із школярами з Гуманітарної гімназії «Гармонія» м. Київ (районний будинок культури) давали концертну програму. Танець «Студентське весілля» у виконані «Веселки» не залишив байдужим жодного глядача та композиція «Розпрягайте хлопці коней» припав до душі багатьох через велику кількість трюкових елементів. За підсумками фестивалю ансамбль «Веселка» здобув чергову перемогу, завоювавши глядацькі симпатії.
 
Дякуємо Острогу за величезну кількість вражень від видатного історичного міста та пережиті яскраві емоції, що залишаться у серці назавжди.
Переглянуто 444 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна