Подорож до міста Острог

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
У період з 13 по 16 травня 2017 року студенти УМСФ з народного ансамблю фольклорного танцю «Веселка» (керівник С.І. Жир) здійснили подорож до міста Острог та відвідали відомий університет «Острозька академія» у рамках проведення другого щорічного фестивалю «Острог – Ренесанс». Цьогоріч тема фестивалю – «Родина».
 
Організатори доклали максимум зусиль для того, щоб наші студенти відчули атмосферу фестивалю. Вони ознайомились з Острозькою академією під час екскурсії, стали глядачами концертної програми острозьких родин, співанок, а також здійснили інтерактивну екскурсію містом.
 
14 травня ансамбль «Веселка» разом із школярами з Гуманітарної гімназії «Гармонія» м. Київ (районний будинок культури) давали концертну програму. Танець «Студентське весілля» у виконані «Веселки» не залишив байдужим жодного глядача та композиція «Розпрягайте хлопці коней» припав до душі багатьох через велику кількість трюкових елементів. За підсумками фестивалю ансамбль «Веселка» здобув чергову перемогу, завоювавши глядацькі симпатії.
 
Дякуємо Острогу за величезну кількість вражень від видатного історичного міста та пережиті яскраві емоції, що залишаться у серці назавжди.
Переглянуто 363 разів

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

Адреса приймальної комiсiї:
49000, м.Дніпро,
Узвіз Крутогірний
(вулиця Рогальова) , 8, ауд. 303

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна Народне читання і колективне читання на польській мові повісті Генрика Сенкевича «Quovadis?»