Науково-практична конференція

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
15 травня 2016 року в Університеті митної справи та фінансів відбулась ІІІ міжвузівська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми кримінального, кримінально-виконавчого права і процесу, криміналогії, криміналістики та оперативно-розшукової діяльності», присвячена Дню науки та 20-річчю юридичного факультету.


В складі президії конференції працювали науковці-представники усіх провідних вищих навчальних закладів міста, з якими учасники конференції мали можливість поспілкуватися в процесі роботи конференції.

Конференцію було урочисто відкрито проректором з наукової роботи Університету митної справи та фінансів, д.ю.н. професором Приймаченко Дмитром Володимировичем.

Організатор конференції к.ю.н., доцент кафедри кримінально-правових дисциплін ННІ «Митна академія» УМСФ  - Коросташова Ірина Миколаївна. Під час свого виступу Ірина Миколаївна привітала всіх присутніх із Днем науки, а юридичний факультет - з ювілеєм. Вона відзначила небайдужість, активність, високий рівень знань учасників, побажала їм наснаги та подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності.

Конференція викликала зацікавленість не тільки у більшості студентів Університету митної справи та фінансів, а й інших вишів Дніпра, таких як: Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, ВНЗ «Національний гірничий університет», Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара та Дніпропетровський гуманітарний університет.

Студенти цих вищих навчальних закладів взяли активну участь у конференції. Вони підготували різноманітні та цікаві роботи, пов’язані з профілактикою наркоманії серед молоді, безпекою журналістів, узаконенням використання поліграфу та ін.

Варто відзначити, що участь у конференції взяли студенти всіх курсів юридичного факультету нашого університету, які на високому рівні представили свої наукові доповіді. Теми досліджень були актуальними і змістовними, наприклад: сурогатне материнство розглянуто у контексті торгівлі людьми; права засуджених до позбавлення волі осіб на вищу освіту; кваліфікації терористичного акту та розмежування його з конкуруючими складами злочинів; проблеми кримінальної відповідальності юридичних осіб; злочинів проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку; кримінологічним аспектам розбещення неповнолітніх; пошуку ідеальної моделі пенітенціарної системи України та багато інших. Учасники пропонували доволі прості, обґрунтовані та креативні методи вирішення проблем.

В процесі роботи конференції виникали цікаві дискусії, обговорювались гострі правові проблеми у галузях кримінального права та процесу, кримінології, кримінально-виконавчого права та криміналістики.

Після завершення виступів учасників конференції слово взяв фундатор кафедри організації боротьби з контрабандою юридичного факультету АМСУ (нині кафедра кримінально-правових дисциплін УМСФ) – Макаренко Євген Іванович.  

Під час конференції звучали не лише доповіді, а й пісні у виконанні студенток юридичного факультету Кузьмінської Вікторії (група П14-2)  та  Волошиної Віолетти (гр. П15-3 ), які давали учасникам конференції можливість зняти напругу.

Було продемонстровано відеокліп, створений до ювілею юридичного факультету УМСФ співробітником  навчальної лабораторії  інформаційно-правового забезпечення  митної справи  - Макаренко Т. М.  та мультфільм  присвячений  Дню науки  та 20 – річчю юридичного факультету  УМСФ, спеціально створений для цього святкового заходу студенткою гр. П16-3 Серебрянсьою Віталією.

До організації роботи конференції активно долучились студенти груп П14-3  (куратор групи Коросташова І.М.) та П16-3 (куратор групи Єфімова І.В.).

В завершальній частині конференції всім учасникам конференції були вручені сертифікати, номінантам – дипломи та призи.

Весь час роботу конференції супроводжувала тепла, дружня, творча й піднесена атмосфера свята НАУКИ - ЮРИСПРУДЕНЦІЇ.

Конференція пройшла за підтримки:
- проректора з наукової роботи УМСФ, д.ю.н. проф. Приймаченко Д.В
- директора інституту ННІ «Митна академія» УМСФ, к.ю.н., доцента Ліпинського В.В.
- декана юридичного факультету інституту ННІ «Митна академія» УМСФ,
д.і.н., проф. Колесникова К.М.
- в.о. завідуючого кафедри кримінально-правових дисциплін к.ю.н., доцента Варави В.В.
- Ради студентів інституту «Митна академія».
Переглянуто 589 разів

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

Адреса приймальної комiсiї:
49000, м.Дніпро,
Узвіз Крутогірний
(вулиця Рогальова) , 8, ауд. 303

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна Профільні школи для абітурієнтів