10-річчя Українсько-Польського центру

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
11 квітня 2017 року відбулися урочистості з нагоди 10-ої річниці діяльності Українсько-Польського центру Університету митної справи та фінансів. Був підготовлений і проведений українсько-польський фестиваль «На крилах дружби», до якого увійшли три творчих проекти. Це «Фоторепортаж з Економічних форумів у Криниці - Здруй, Республіка Польща» професора Анатолія Задої і директора Українсько-Польського Центру Ірини Сизоненко, які були учасниками цих відомих у світі заходів. Спільний проект з Дніпропетровським художнім музеєм, який складався з двох виставок: виставка польського мистецтва із зібрання ДХМ і виставка члена Національної спілки художників України Ірини Сизоненко «Kamera  obskura: „to, właszne, Polska». Також була підготовлена студентами-учасниками УПЦ презентація «Нам 10 років» і представлена на урочистому засіданні,  присвяченому цьому ювілею.
 
Свято відвідали Генеральний Консул Республіки Польща у Харкові Януш Яблонський і Консул Ян Здановський. Діяльність УПЦ не була б довершеною, якби не були налагоджені контакти і співпраця з дипломатичними установами на території України. Партнерами УПЦ є Посольство Республіки Польща в Україні, Генеральне Консульство РП у Харкові, Польський Інститут у Києві. Візити польських дипломатів такого високого рангу до УМСФ дають розуміння спільних цілей і завдань, можливостей співпраці. Керівництво УМСФ, науковці - викладачі та учасники Українсько-Польського центру постійно запрошуються до участі у дипломатичних заходах, конференціях, культурних програмах.
Генеральний Консул Януш Яблонський у своєму виступі дав високу оцінку діяльності Українсько-Польського  центру УМСФ, прочитав цікаву лекцію про напрямки дипломатичної діяльності Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові. Запрошені гості, випускники і слухачі курсів польської мови та культури УПЦ тепло привітали директора Українсько-Польського центру УМСФ з ювілеєм і побажали подальшої діяльності, яка направлена на сприяння розвитку українсько-польського  співробітництва у сфері вищої освіти і культури.
Переглянуто 357 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади!