Підсумки Школи юного митника

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея
З 21 по 23 червня на базі Університету в рамках святкування 20-ї річниці ННІ «Митна академія» було проведено Школу юного митника. Учасниками Школи стали більше 20 випускників шкіл та учнів 10-х класів з різних регіонів України, які змогли переконатися у правильності свого вибору перед вступною кампанією.

Майбутні абітурієнти мали можливість зустрітись з відповідальним секретарем приймальної комісії, представниками факультетів та студентського парламенту, відвідати Музей митної справи, стрілецький тир, побувати на екскурсії по Університету. Також учасники Школи юного митника могли відчути себе студентами нашого Університету під час ознайомчих лекцій з дисциплін «Основи митної справи», «Митні процедури»,«Товарознавство» та «Основи мистецтвознавчої експертизи».

Але найбільше враження на учасників Школи справила екскурсія на митний пост«Аеропорт» Дніпропетровської митниці ДФС, де вони ознайомились із реальною роботою митників та побачили на практиці залучення кінолога до проведення митного контролю.

Три спекотні дні пролетіли майже миттєво, залишивши приємні враження та впевненість у виборі нашого вишу, про що усі абітурієнти зазначили наприкінці. Усі учасники Школи юного митника були нагороджені сертифікатами, а найактивніші з них – пам’ятними подарунками. Чекаємо на них уже в статусі студентів!

Окремо хочемо подякувати в.о. директора ННІ «Митна академія» Ліпинському В.В. та керівництву Дніпропетровської митниці ДФС за сприяння у проведенні Школи юного митника.
Переглянуто 1033 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна