Клубу «Менеджер» 15 років

Клуб «Менеджер» - це добровільно організоване зібрання студентів Університету, заснований у 2001 році доцентом кафедри менеджменту ЗЕД АМСУ Колядою Світланою Петрівною.
15 листопада 2016 року учасники Клубу відсвяткували черговий ювілей Клубу – 15 років.
За час існування через Клуб пройшло більше 140 студентів. Члени Клубу є постійними учасниками наукових конференцій різних рівнів і у різних країнах, є учасниками и переможцями конкурсів наукових робіт, всеукраїнських фахових олімпіад. Дехто продовжив навчання за кордоном. Вже є й кандидати наук та навіть два щасливих подружжя, що завдячують своїм стосункам саме спілкуванню в Клубі. Є серед випускників Клубу успішні митники та бізнесмени, а також менеджери провідних компаній в різних країнах (Великобританія, Канада, Польща).
Більше 12 років Клуб видавав загальноакадемічну студентську газету «Академія», було видано понад 50 номерів, яка потім переросла в загальноуніверситетську «Student life».
До Клубу приходять студенти не лише спеціальності «Менеджмент», а й з інших факультетів та навіть з інших вишів.
На святкування ювілею завітали випускники Клубу, які розповіли свої історії успіху, багато хто прислали свої привітання, навіть у відеоформаті. Світлана Петрівна, як завжди, провела тренінг з особистісного розвитку.
Невимушене спілкування людей, об’єднаних єдиним світоглядом та прагненням до особистого розвитку та досягнення все нових та нових цілей, і є візитівкою Клубу «Менеджер». Бажаємо учасникам та випускникам Клубу ще не раз святкувати ювілеї та ділитися своїми вже новими успіхами!

 

Прочитано 3809 раз

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Наші друзі

     банер НМЦ
    Вы здесь: Головна