ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ!

Увага! Тільки один день 19 вересня!

Вступники, які не змогли зареєструватися для участі в основній сесії МТНК/МКТ, матимуть змогу це зробити 19 вересня. Таке рішення ухвалило Міністерство освіти і науки.

Особи, які зареєструються 19 вересня, братимуть участь у спеціальній сесії МТНК/МКТ, що запланована на 29 вересня – 3 жовтня.

Нагадуємо: реєстрацію для участі у МКТ/МТНК здійснює приймальна комісія Університету митної справи та фінансів.

На навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році майбутні магістри складатимуть наступні випробування:

  • для вступу за спеціальністю 081 Право – магістерський комплексний тест (МКТ);
  • для вступу за спеціальностями: 051 Економіка, 071 Облік та оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 281 Публічне управління та адміністрування, 292 Міжнародні економічні відносини (крім спеціальності 293 «Міжнародне право») – магістерський тест навчальної компетенції (МТНК) та фаховий іспит. Програми фахових іспитів, оприлюднені на офіційному сайті УМСФ у розділі Вступ. Освіта / Вступ до магістратури;
  • для вступу за спеціальностями: 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 232 Соціальне забезпечення, 035 Філологія, 262 Правоохоронна діяльність, 275 Транспортні технології  розглядатимуться мотиваційні листи  при вступі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Реєстрація на МКТ/МТНК  для вступників до магістратури 19 вересня 2022 року в УМСФ буде проводитися дистанційно або у приміщені приймальній комісії навчального корпусу № 1 за адресою вул. В. Вернадського, 2/4 (вхід через арку), кімн. 141. Заповнену заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, надсилайте на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  в темі листа вказати ПІБ (повністю).