Запрошуємо на навчання за спеціальністю 052 «Політологія»!

Завжди уявляв себе Президентом України, депутатом чи мером рідного міста? Бачиш численні проблеми у різних сферах суспільного життя та є ідеї, як їх ефективно вирішити? Тоді тобі до нас!

Кафедра публічного управління та митного адміністрування Університету митної справи та фінансів запрошує на навчання за новою спеціальністю 052 «Політологія» (освітня програма «Прикладна політологія»).

Ми навчимо тебе користуватися основними інструментами політичного впливу, бути відповідальним публічним діячем та вмілим переконливим перемовником, формуючи та реалізуючи політику в різних сферах публічного управління, будуючи громадянське суспільство в демократичній, вільній та мирній Україні.

Освітня програма «Прикладна політологія» розрахована на підготовку фахівців з суспільно-політичних відносин із вільним володінням двома іноземними мовами (англійська, польська або німецька), що дозволить активно брати участь у міжнародних обмінах студентів та вести активне громадське життя, як у молодіжному парламенті університету, так і житті нашого міста та області, держави. Професія політолога передбачає велику активність і доступ до відкритих лекцій досвідчених політиків, мерів, депутатів, громадських активістів та волонтерів, а також залучення до проектів різних міжнародних організацій у якості волонтерів  та стажерів. Це відкриває безліч можливостей з працевлаштування та цікавого, наповненого подіями студентського і професійного життя

Приєднуйся до нашої амбітної родини і разом будемо змінювати Україну та світ! Вступ - за результатами НМТ та мотиваційного листа. Чекаємо тебе за адресою м. Дніпро, узвіз Крутогірний, 8, каб. 207 та на наших сторінках у соціальних мережах (Фейсбуці https://www.facebook.com/kafPUMA.UMSF/ та Інстаграмі @puma_umsf)! До зустрічі!