Погребняк Андрій Володимирович

Професор кафедри (за сумісництвом) – д.т.н. Погребняк Андрій Володимирович 

У 2007 році закінчив Донецький національний університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за спеціальністю «Обладнання переробних і харчових 

виробництв» та отримав кваліфікацію магістра з обладнання переробних і харчових виробництв.

У 2018 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.18.12 – процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв (тема дисертації: «Науково-теоретичні основи процесу різання харчових продуктів водополімерним струменем та розробка обладнання для його реалізації»). Має вчене звання доцента кафедри обладнання харчових виробництв.

Дисципліни, що викладає: «Організація ресторанного господарства».

Електронна поштаЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Є членом редакційної колегії наукового фахового видання (технічні науки) «Праці Таврійського державного агротехнологічного університету».

Є членом Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти», членом Асоціації Вищих навчальних закладів і підприємств харчової промисловості UkrUFoST.

20162018 рр. –  відповідальний виконавець наукової теми №Д-14-17-П «Дослідження деформаційних ефектів, що виникають при течії розчинів полімерів з метою розробки рекомендацій з оптимізації технологічних процесів», (№ держреєстрації 0117U004218).

Брав участь у міжнародному науковому проекті 530158-TEMPUS-1-2012-1-SE-TEMPUS-SMHES, «Support of innovations through improvement of regulatoryframework for higher education in Ukraine (SpinOff)».

Основні наукові та навчально-методичні праці