Малюта Ірина Анатоліївна

Доцент кафедри – к.е.н. Малюта Ірина Анатоліївна

У 2003 році закінчила Гуманітарний університет «Запорізький інститут державного та муніципального управління» та здобула кваліфікацію спеціаліста з міжнародної економіки.

У 2005 році закінчила Гуманітарний університет «Запорізький інститут державного та муніципального управління» та здобула кваліфікацію магістра з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

У 2008 році присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.02 – Світове господарство та міжнародні економічні відносини (тема дисертації «Глобалізація як фактор модифікації стратегій економічного розвитку країн Центрально-Східної Європи»).

У 2014 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри міжнародної економіки.

Дисципліни, що викладає: «Міжнародна економіка», «Країнознавство», «Економіка та зовнішньоекономічні зв’язки країн світу», «Економіка та зовнішньоекономічна діяльність суб’єктів господарювання», «Світовий ринок товарів і послуг».

Електронна адресаЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профіль у GoogleScholar

Має загальний стаж науково-педагогічної роботи понад 16 років. Співавтор колективних монографій, має наукові та науково-методичні публікації в галузі міжнародних економічних відносин.

2019-2020 рр. – виконавець науково-дослідної роботи кафедри міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму за темою «Розвиток міжнародних суспільних та економічних відносин у загальному, туризмологічному та глобальному аспектах» (номер державної реєстрації 0119U100056).

2014–2018 рр. – виконавець науково-дослідної роботи кафедри міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму за  темою «Розвиток зовнішньоекономічних відносин в умовах інтеграції держави у світове господарство» (номер державної реєстрації 0115U007054).

З 2018 р. – член Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація економістів-міжнародників» (посвідчення члена № 363 від 24.10.2018).

2017−2020 рр. − керівник студентського наукового гуртка «Тенденції економічної інтеграції та розвитку світових ринків товарів та послуг» кафедри міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму.

2016–2020 рр. – наукове консультування підприємства ТОВ «Запорізьке регіональне зовнішньоекономічне агентство» (договір № 10 від 01.10.2016 з наукового консультування з питань митної політики,  торговельних санкцій,  виходу на окремі зовнішні ринки).

Основні наукові та навчально-методичні праці