Разінькова Міла Юріївна

Доцент кафедри – к.е.н. Разінькова Міла Юріївна

У 2010 році закінчила Харківський національний економічний університет та здобула кваліфікацію магістр з фінансів.

У 2018 році присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), тема дисертації «Організаційно-економічне забезпечення активізації інноваційної діяльності промислового підприємства»

Дисципліни, що викладає: «Міжнародний туризм та готельно-ресторанний бізнес», «Міжнародний облік та аудит», «Економіка туристичного бізнесу», «Управління міжнародними інвестиційними проектами», «Управління міжнародним бізнесом».

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профіль у Google Scholar

Має загальний стаж науково-педагогічної роботи понад три роки. Автор понад 40 наукових та науково-методичних публікаційСпіввиконавець науково-дослідних робіт за темами «Розвиток зовнішньоекономічних відносин в умовах інтеграції держави у світове господарство» та «Інноваційна діяльність комунальних підприємств».

2019-2020 рр. – виконавець науково-дослідної роботи кафедри міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму за темою «Розвиток міжнародних суспільних та економічних відносин у загальному, туризмологічному та глобальному аспектах» (номер державної реєстрації 0119U100056).

2018−2020 рр. − керівник студентського наукового гуртка «Туризмознавець» кафедри міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму.

Пройшла підвищення кваліфікації за програмою «Розробка персональних наукових систем». Має сертифікат Business English Certificate Preliminary Кембриджського Університету. У рамках партнерства Університету митної справи та фінансів з Collegium Humanum - Warsaw Management University, брала участь у закордонній практиці та тему: «Інноваційні технології в науці та освіті: досвід Європи» з 2 лютого по 5 лютого 2020 року.

Основні наукові та навчально-методичні праці