Язіна Вікторія Анатоліївна

Доцент кафедри – к.е.н.Язіна Вікторія Анатоліївна 

У 2013 році закінчила Запорізький національний технічний університет та здобула кваліфікацію магістра за спеціальністю «Туризмознавство».

У 2018 році присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством (тема дисертації «Управління готельно-ресторанним господарством України»).

Дисципліни, що викладає: «Організація туризму», «Організація готельного господарства», «Організація ресторанного господарства», «Діловий туризм та бізнес-комунікації», «Туристичне країнознавство», «Країнознавство».

Електронна поштаyazinaviktoria@gmail.com, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Співавтор колективних монографій, має наукові та науково-методичні публікації. Співвиконавець науково-дослідної роботи за темою «Інноваційне управління соціально-економічними системами: держава, кластер, регіон» (номер державної реєстрації 0116U002332).

2019–2020 рр. – виконавець науково-дослідної роботи кафедри міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму за темою «Розвиток міжнародних суспільних та економічних відносин у загальному, туризмологічному та глобальному аспектах» (номер державної реєстрації 0119U100056).

2019−2020 рр. − керівник студентського наукового гуртка «Сучасні тенденції та перспективи розвитку туризму та готельно-ресторанного господарства» кафедри міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму.

Має досвід практичної роботи за спеціальністю 242 Туризм.

Основні наукові та навчально-методичні праці