Гірман Алла Павлівна

Доцент кафедри – к.п.н. Гірман Алла Павлівна

У 1989 році закінчила Дніпропетровський хіміко-технологічний інститут та здобула кваліфікацію спеціаліста.

У 2006 році присуджено науковий ступінь кандидата політичних наук за спеціальністю 23.00.02 – політичні інститути та процеси (тема дисертації «Особливості політичної участі осіб з функціональними обмеженнями у сучасному політичному процесі в Україні»).

У 2009 р. отримала вчене звання доцента.

Дисципліни, що викладає: «Політологія», «Політичний розвиток та політичні системи країн світу», «Міжнародні відносини та світова політика», «Зовнішня політика країн світу», «Міжнародні відносини та регіональні студії».

Електронна адресаЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профіль у Google Scholar

Загальний стаж науково-педагогічної роботи понад 15 років. Має публікації наукового та навчально-методичного характеру, що опубліковані в провідних наукових фахових виданнях та у періодичному виданні, включеному до наукометричної бази Web of Science, та не є перекладом з інших мов.

З 2018 р. – член Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація економістів-міжнародників» (посвідчення № 768  від 04.09.2018 р.).

2019–2020 рр. – виконавець науково-дослідної роботи кафедри міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму за темою «Розвиток міжнародних суспільних та економічних відносин у загальному, туризмологічному та глобальному аспектах» (номер державної реєстрації 0119U100056).

2019–2020 рр. − керівник студентського наукового гуртка «Політичні проблеми міжнародних систем: регіональні студії» кафедри міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму.

Основні наукові та навчально-методичні праці