Бузоверя Анна Генадіївна

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПЕЦІАЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ

Додаток

Е-Mail: buzoveria@umsf.dp.ua

 

ОСВІТА: Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, 2014 р. Диплом бакалавра. Спеціальність -  «Спорт». Кваліфікація (за дипломом) – бакалавр спорту.

Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, 2015 р. Диплом магістра. Спеціальність - «Спорт». Кваліфікація (за дипломом) – магістр зі спорту.

2021 року присвоєно вчений ступінь Кандидата наук з фізичного виховання та спорту. Спеціальність – 24.00.01 Олімпійський і професійний спорт.

Засновник та керівник Громадської організації «Енергія спорту». Тренер багаторазових чемпіонів Всеукраїнських та обласних змагань з черлідингу та чир-спору.

Голова тренерського складу «Всеукраїнської федерації черлідингу та чир-спору».

Суддя І категорії.

Президент відокремленого підрозділу «Всеукраїнської федерації черлідингу та чир-спору» у місті Дніпро.

 

 

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ: Фізичне виховання (спецпідготовка)

 

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ:

Сучасні фізкультурно-оздоровчі технології, мотивація до здорового способу життя різних верст населення. Інноваційні методики тренувань і організації змагальної діяльності з черлідингу та чир-спору.

 

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (стажування):

27.09.2021-29.10.2021 Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, кафедра тактико-спеціальної підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

 

НАУКОВА І МЕТОДИЧНА РОБОТА:

Автор 15 публікацій наукового та навчально-методичного характеру.

 

Виконавець науково-дослідної роботи «Оптимізація організації фізичного виховання у ЗВО. Моніторинг фізичного стану студентів у процесі фізичного виховання», № державної реєстрації у 2020 - 2023 р. – 0120U101468