Зайцев Ігор Анатолійович

СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПЕЦІАЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ

Додаток

Е-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ОСВІТА: У 1991 році закінчив Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, отримав спеціальність «тренер з виду спорту, викладач фізичної культури».

У 1997 році проходив тренерське стажування у Футбольному клубі «Дніпро» Дніпропетровськ.

У 1997-1998 роках – Голова комітету фізичної культури та спорту і справам молоді та сім’ї у м. Вугледар, Донецької області; старший тренер Міського спортивного футбольного клубу «Інтер» м. Вугледар.

Зі студентами університету, проводить заняття з живопису у студії образотворчого мистецтва «Палітра». Є лауреатом міжнародної виставки 2013 року у м. Київ, приймає участь у національних, обласних, персональних виставках живопису. Член національної спілки художників України.

 

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ: Фізичне виховання (спецпідготовка)

 

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ:

Новітні технології у сфері фізичної культури і спорту.

 

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (стажування):

05-12.04.2021 р. Міжнародне підвищення кваліфікації (Вебінар) «Використання дистанційних засобів навчання для підготовки фахівців спеціальностей фізична культура і спорт, фізична терапія та ерготерапія на прикладі платформ Zoom та Moodle». Люблін, Республіка Польща.

 

НАУКОВА І МЕТОДИЧНА РОБОТА:

Має наукові статті у фахових виданнях, постійно приймає участь у наукових конференціях.

 

Виконавець науково-дослідної роботи «Шляхи підвищення ефективності занять з фізичного виховання та спеціальної підготовки у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації», № державної реєстрації у 2013 році – 0134001551 та 2013-2019 р. – 0115U007039.

 

Виконавець науково-дослідної роботи «Оптимізація організації фізичного виховання у ЗВО. Моніторинг фізичного стану студентів у процесі фізичного виховання», № державної реєстрації у 2020 - 2023 р. – 0120U101468.