Коросташова Ірина Миколаївна

Доцент кафедри – Коросташова Ірина Миколаївна

У 1998 році здобула вищу юридичну освіту у Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого (м.Харків, Україна) та здобула кваліфікацію спеціаліста юриста.
У 2012 році здобула другу вищу освіту в Інституті інтелектуальної власності і права Національного університету «Одеська юридична академія» в м.Київі та здобула кваліфікацію професіонала з інтелектуальної власності.
У 2006 році присуджено науковий ступінь кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право. Тема дисертації :«Організаційно-правові засади контролю в митній службі України».
У 2013 році присуджено вчене звання доцента.
Викладає дисципліни: «Організація судових та правоохоронних органів», «Кримінологія», «Кримінально-виконавче право», «Проблеми кримінально-виконавчого права».
Сфера наукових інтересів: охорона та захист прав інтелектуальної власності; організація судових та правоохоронних органів; публічна влада та публічна служба; державний контроль; організаційно-правові аспекти протидії корупції; адміністративно-правова охорона; механізм адміністративно-правового регулювання; адміністративні процедури, митні процедури та митні формальності. 

Профіль у Google Scholar

Електронна поштаЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

З 1989 по 2013 рік працювала на державній службі: в судових органах, органах юст иції та митних органах.
Викладає в Академії митної служби України з 2000 року.
Працює в Університеті митної справи та фінансів з 2013 року.
Автор понад 100 наукових та науково-методичних праць.

Здійснює керівництво навчальною групою у якості куратора.

Основні наукові та навчально-методичні праці