Сазонець Ольга Миколаївна

Професор кафедри, професор, доктор економічних наук – Сазонець Ольга Миколаївна

У 1986 році закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Прикладна математика» (диплом з відзнакою) та отримала кваліфікацію математика.

У 2001 році закінчила Дніпропетровську академію управління, бізнесу та права (диплом з відзнакою) та отримала кваліфікацію економіста.

У 1996 р. присуджено науковий ступінь кандидата технічних наук. Тема дисертації «Дослідження динаміки конструкцій з нелінійними крайовими умовами»

У 2009 р. присвоєно науковий ступінь доктора економічних наук. Тема дисертації «Інформатизація світогосподарського розвитку в умовах глобалізації»

У 2010 р. присуджено вчене звання професора по кафедрі міжнародних фінансів.

Має загальний стаж науково-педагогічної роботи понад 27 років. Автор понад 170 наукових та науково-методичних публікацій, у тому числі 3-х одноосібних та 12 монографій у співавторстві, з них 2 монографії ‒ англомовні закордонні. Бере участь у підготовці та атестації науково-педагогічних кадрів. Здійснює керівництво аспірантами. Під її керівництвом захищено 9 кандидатських та 2 докторської дисертації. З 2015 по 2017 роки була керівником науково-дослідної держбюджетної теми. Приймає участь у виконанні інших науково-дослідних тем. Є членом Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація логістики».

Є академіком Академії економічних наук.

 


Основні дисципліни, що викладає: «Міжнародні вантажні перевезення», «Теорія надійності транспортних засобів», «Системний аналіз в транспортних системах»; керівництво випускними кваліфікаційними роботами бакалаврів.

 


Сфера наукових інтересів: дослідження процесів взаємодії різних видів транспорту, транспортна логістика, оптимізація вантажних та пасажирських перевезень наземними видами транспорту.

 


Міжнародна діяльність

1. Була одним з організаторів та координувала проведення циклу семінарів та імітаційних ігор з проблем розвитку громадянського суспільства, які проводилися в Україні, Грузії та Вірменії Інститутом міжнародної освіти CIVIC (CIVIC-Institute) (Німеччина, Дюссельдорф) у співпраці з Інститутом міжнародних культурних відносин, IFA) (Німеччина, Штутгарт) з фінансуванням Міністерства закордонних справ Німеччини у 2016 та 2017 роках. Учасники від України: Національний університет водного господарства та природокористування, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Черкаський державний технологічний університет, Луцький національний технічний університет. Отримала сертифікат за участь у цьому семінарі.

2. Брала участь у проекті Луцького національного технічного університету «Співпраця університетів, що підтримують розвиток безпеки та управління кризами в Люблінському та Луцькому прикордонних регіонів», Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 рр., що фінансується Європейським Союзом. У відповідності до завдань програми виступала перед представниками митниці Польщі з лекціями про особливості розвитку та функціонування малого та середнього бізнесу в Україні (англійською мовою).

3. Прочитала лекії протяжністю 10 годин англійською мовою для студентів Університету природничих та гуманітарних наук у м. Седльце, Польща, 28-29 травня 2019 року та приймала участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Управління інформацією в епоху цифрової трансформації, приватного та державного сектору».

4. Пройшла закордонне стажування у Міжнародному інституті інновацій "Наука-освіта-розвиток" у Варшаві. Свідоцтво № 158 Тема «Оцінка інформаційної безпеки в міжнародній економіці», з дисципліни «Міжнародна економіка» 30.11.2016, 150 год.

 

 

 

Підвищення кваліфікації: з "30" листопада по "18" грудня 2020 року пройшла підвищення кваліфікації (стажування) обсягом 180 годин / 6 кредитів ЄКТС у Національній академії педагогічних наук України ДЗВО «Університет менеджменту освіти. Центральний інститут післядипломної освіти (Посвідчення СП 35830447/ 3044-20 від 18 грудня 2020 р.).

 


Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профіль у Scopus:

http://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=54788336000

Профіль у Google Scholar:

https://scholar.google.ru/citations?hl=ru&user=I8oZILsAAAAJ

ORCID:

https://orcid.org/0000-0001-6521-7815

Основні наукові та навчально-методичні праці