Трофімов Олександр Володимирович

Доцент кафедри, доцент, кандидат фізико-математичних наук – Трофімов Олександр Володимирович

У 1991 році закінчив Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Механіка», отримавши диплом з відзнакою та здобув кваліфікацію «Механік, математик-прикладник».

З 1998 році працює в Академії митної служби України. У даний час працює доцентом кафедри транспортних технологій та міжнародної логістики.

У 1994 році закінчив аспірантуру за спеціальністю 01.02.04 Механіка деформованого твердого тіла, а у 1997 отримав науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук за тією ж спеціальністю, захистивши дисертацію на тему: «Багатосіткові методи в пружних та пружнопластичних задачах про концентрацію напружень».

У 2007 році отримав вчене звання доцента кафедри вищої математики та інформатики.

Є гарантом освітньої програми освітнього рівня «Магістр» за спеціальністю 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті).

З 2018 р. є членом Міжнародної організації «Спілка автомобільних інженерів» SAE International (Сертифікат № 6148722422.).

Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах та наукових установах освіти ІІІ - ІV рівнів акредитації – 23 роки.

 


Основні дисципліни, що викладає: «Динаміка автомобільних та інших тарспортних засобів», «Технічна механіка», «Основи теорії надійності», «Наближені методи розв’язання прикладних задач»; керівництво випускними кваліфікаційними роботами бакалаврів та магістрів.

 


Сфера наукових інтересів: дослідження питань надійності елементів транспортних комунікацій та моніторингу їхнього стану , транспортна логістика, оптимізація вантажних та пасажирських перевезень наземними видами транспорту.

 


Науково-дослідна робота: співвиконавець ініціативної науково-дослідної роботи «Методологія модернізації транспортних систем та технологій перевезення вантажів і пасажирів – ТЕХНОТРАНС 1» (номер державної реєстрації. – 0119U100096; фундаментальна), 2019 - 2022 р.р.

 


Підвищення кваліфікації: з "26" лютого 2018року по "26" травня 2018року пройшов підвищення кваліфікації (стажування) обсягом 180 годин / 6 кредитів ЄКТС у Дніпровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна в підрозділі кафедра «Локомотиви» за темою «Опанування сучасними технологіями та методами організації взаємодії різних видів транспорту» (Посвідчення № 23042 від 26.05.2018 р.).

 


Організаційна робота:

Є співкерівником постійно діючого студентського наукового гуртка «Оптимізація процесів автотранспортних перевезень» при кафедрі транспортних технологій та міжнародної логістики. Член наукового гуртка Горбач Дар’я отримала Диплом ІІІ ступеня на другому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Транспортні технології» 2018-2019, що пройшов на кафедрі транспортних технологій КрНУ імені Михайла Остроградського, за роботу, виконану під керівництвом доцента Кузьменко А.І., на тему «Організація автотранспортних перевезень в зоні проведення операції об’єднаних сил».

 


Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профіль у Web of Science Core Collection:

https://publons.com/researcher/4140175/alexander-trofimov/

Профіль у Scopus:

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57221313633

Профіль у Google Scholar:

https://scholar.google.com/citations?user=fsWoLn4AAAAJ&hl=ru

ORCID:

https://orcid.org/my-orcid?orcid=0000-0001-8401-4570

Основні наукові та навчально-методичні праці