Смірнов Валерій Васильович

Доцент кафедри – Смірнов Валерій Васильович

У 1975 р. з відзнакою закінчив ордена Трудового Червоного прапора Дніпропетровський гірничий інститут імені Артема (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка») за спеціальністю 0606 – "Автоматика і телемеханіка".

У 1984 р. закінчив Вищі державні курси підвищення кваліфікації керівних, інженерно-технічних і наукових працівників з питань патентознавства і винахідництва.

Наукове стажування в Центрально-китайському університеті науки і технології Китайської народної республіки (1990 – 1991 рр.).

У 1984 р. успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.07 – "Автоматичне управління і регулювання, управління технологічними процесами в промисловості" на тему: «Автоматизована система технічного діагностування та оптимального управління якістю монтажу зубчастих передач приводів барабанних млинів».

У 1988 р. присвоєно вчене звання доцента по кафедрі прикладної математики.

У 2003 р. отримав сертифікований диплом академічного ступеня доктора філософії – Diploma of Philosophy Doctor (Hp.D.).

Дисципліни, що викладає: "Комп'ютерна системотехніка і архітектура комп'ютерів”, “Grid-системи та технології хмарних обчислень”, “Основи інженерії програмного забезпечення”, “Операційні системи”, “Архітектура комп'ютерів”, “Стандартизація програмного забезпечення”.

Сфера наукових інтересів: автоматизовані системи переробки інформації та управління в промисловості, системи технічної діагностики з застосуванням методів планованого експерименту, імітаційного моделювання, випадкового пошуку, генетичних алгоритмів і теорії надійності.

Профіль у Google Scholar

Електронна поштаЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Член редакційної колегії наукового журналу «Системи та технології» (Наказ № 250 від 26/11/2018 р.). Науковий журнал ВАК категорії В. Журнал є фаховим за двома спеціальностями (згідно вимог МОН, наказ № 32):

1) 05.13.06 – Інформаційні технології;

2) 05.13.21 – Системи захисту інформації.

Організаційна робота:

Виконання обов’язків куратора групи К-18-2.

З 2020 р. керівництво постійно діючим студентським науковим гуртком «Інформаційне та програмне забезпечення управління логістичними бізнес-процесами» .

Міжнародна діяльність: У 1990-1991 рр. – наукове стажування в Центрально-китайському університеті науки і технології Китайської народної республіки.

Основні наукові та навчально-методичні праці

Сертифікати